Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Anglické učebnice online

29.1.2018 | Umístěno v: Rady a tipy | Štítky: ,

S internetem už nejste odkázáni jen na papírové učebnice.

S internetem už nejste odkázáni jen na papírové učebnice.

Ideálním doplňkem k studiu cizího jazyka v jazykovém kursu nebo škole je využití internetových učebnic. Online a z pohodlí svého domova v nich ověříte, procvičíte a zdokonalíte své znalosti, ty lepší navíc fungují jako slovníčky, knihovny a přehledy gramatiky. Máme pro vás pár tipů na webové stránky, které vám pomůžou s angličtinou, nabízejí pomoc i inspiraci.

Najdete na nich – a prakticky vždy zcela zdarma – vše, co potřebujete: cvičení, výukové materiály, rady, testy zpracované zkušenými učiteli a lektory angličtiny. Nechybí angličtina pro začátečníky ani business angličtina, a to vždy v několika jazykových úrovních.

Doplňte si učivo na internetu

Testy či cvičení neodhalí pouze vaši chybu, ale přidají také vysvětlení, proč je právě daná odpověď správná. Setkáte-li se v článku s anglickým slovíčkem, které neznáte, máte možnost dvakrát kliknout na konkrétní slovo a počítač vám ho během chvilky vyhledá ve slovníčku.Nemá vás kdo zkoušet ze slovíček? Na specializovaných stránkách dostanete nahodile vybraná slovíčka z vybraných lekcí a vy jen píšete odpovědi. Pokud v určitých slovech děláte chyby, program je neustále zařazuje do zkoušení.

Přehled anglických kurzů na webu

Samozřejmostí jsou odpovědi na nejčastější dotazy, poradna a odkazy na doporučené kanály na Youtube (samozřejmě jich tam ale vyhledáte mnohem víc). Nechybí zde ani zvukové nahrávky a knihovna. V ní na vás čekají básně, knihy v originálech a literární zjednodušená díla a mnoho dalšího. Nejprve si vždy vyberete úroveň, pak se vám zobrazí nabídka.

Některé portály nabízejí též možnost registrace. Všechny vaše výsledky z testů a cvičení se pro vás zapisují a vy je můžete sledovat na svém profilu a vidět, jak se zlepšujete.

Zkuste některou z následujících online učebnic:

Událost dne

22.července – 2010

Mezinárodní soudní dvůr v Haagu posvětil osamostatnění Kosova.

Nejnovější články

Jak netradičně na výuku jazyků (6.) – metoda přechodové četby

21.7.2018

Jednu z nepřeberného počtu technik netradiční výuky cizích…

přečíst článek

Metody, zajímavosti, návody. Prostě best of magazín

2.7.2018

Víte, které písmo se považuje za jedno…

přečíst článek

5 filmových premiér 2018, které se vyplatí vidět s titulky

29.6.2018

Většina filmových nadšenců dá určitě přednost filmům…

přečíst článek