Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Rok 2016 z pohledu překladů a tlumočení

20.1.2017 | Umístěno v: Rekapitulace | Štítky:

Ohlédnutí za rokem 2016

Rok 2016 byl pro společnost JSV ve znamení posunu. A to především ve smyslu významného vykročení směrem k vám, blíž k zákazníkům. Otevřeli jsme novou kancelář, změnili jsme právní formu podnikání a dělali jsme vše pro to, abychom vám poskytovali co nejkvalitnější překladatelské služby.

Nehýbe-li se firma a nepřizpůsobuje-li se novým výzvám a požadavkům, jako by ani neexistovala. Součástí veškeré firemní činnosti musí být udržování kroku s novými trendy, porozumění svým zákazníkům a neustálá připravenost jim pomáhat.

Tuto součinnost jsme v JSV pochopili již dávno.

Proto zaměstnáváme špičkové překladatele a tlumočníky, disponujeme exekutivními asistentkami a schopnými učiteli jazyků. Nabízíme virtuální pomoc a obchodní i reprezentativní zastoupení v několika světových jazycích včetně angličtiny, němčiny, francouzštiny a ruštiny VIP klientele na soukromých klinikách či CEO nadnárodních společností.

Kvalitní překlady bez kvalitních lidí nevzniknou

Rozvoj společnosti i s interními spolupracovníky je nevyhnutelný. Práce je musí naplňovat a především motivovat. Bez kvalitního a spokojeného pracovního týmu nesvedete nic ani s velkými investicemi do marketingu nebo do rozvoje moderních technologií.

Proč to zmiňujeme? Jsme pyšní, že v loňském roce se nám takový tým podařilo vytvořit.

Neustále se snažíme učit a zdokonalovat. Účastníme se odborných konferencí a seminářů, poznáváme cizí jazyky v praxi, cestujeme. Kontakt s lidmi z celého světa, různých národností a kultur, je k nezaplacení. I to nám pomohlo k tomu, že v oblasti obchodní asistence a zastupování firem na mezinárodní úrovni jsme se dostali mezi tuzemskou špičku.

A co si přejeme do nového roku 2017? Přinášet vám ještě více kvality. Budovat okruh skvělých spolupracovníků, profesionálů ve svém oboru. Rozšiřovat portfolio služeb, zahrnujících dnes hlavně překlady, tlumočení a výuku jazyků. Společnost JSV dále rozvíjet…

Ať se nám všem v roce 2017 daří!

Za JSV Jana Švihlová

Událost dne

21. září – 1982

OSN deklarovala 21. září jako Mezinárodní den míru. Věnovaný je míru a specificky absenci války. Svátek si připomíná mnoho zemí, politických skupin, vojenských skupin a lidí. Poprvé se tento den slavil v roce 1981.

Nejnovější články

Novinky – nový člen týmu

17.9.2018

Vítáme k dnešnímu datu 17.září 2018 nového…

přečíst článek

Andersen, dekontextualizace a další zajímavosti dánštiny

2.9.2018

Když se řekne Dánsko, většině z nás…

přečíst článek

Parkoviště, Čína a naše další novinky (2. čtvrtletí 2018)

24.8.2018

Jak si užíváte prázdniny? Je vám vedro?…

přečíst článek