Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Přestěhovali jsme se a naše další novinky (1. čtvrtletí 2017)

3.5.2017 | Umístěno v: Rekapitulace | Štítky: , , , , , , , ,

JSV International Assistant Service

JSV International Assistant Service

Během minulých tří měsíců se v naší společnosti JSV International Assistant Service s.r.o. stala celá řada událostí s cílem zjednodušit vaši cestu ke kvalitnímu překladu, tlumočení nebo výuce jazyka. Rádi bychom je nyní ve stručnosti připomněli, abyste všech našich výhod a novinek mohli využít.

Hlavní změnou je stěhování naší kanceláře. Od 1. dubna 2017 máme novou kancelář na adrese Václavské náměstí 832/19, Praha 1, 100 00. Její velkou předností je vynikající dosažitelnost městskou hromadnou dopravou (metro, tramvaj). Vaše překlady si tady můžete vyzvednout i mimo pracovní dobu.

Poté, co jsme na podzim loňského roku upravili naše webové stránky, nabízíme na nich od ledna 2017 magazín plný článků z oborů překladatelství, tlumočnictví a jazykové výuky. Najdete v něm spoustu inspirace, zajímavostí, informací o našich službách, tipů a jiného čtení. Přečtete si například, jak se připravit na tlumočení na svatbách, odhalte taje čínštiny, seznamte se s praktickými internetovými slovníky, odhalte nejdelší slovo na světě nebo objevte, jak se motivovat k výuce cizího jazyka.

Využijte rozšířeného překladatelského servisu

V únoru jsme pro vás rozšířili portfolio jazyků, do kterých překládáme (a samozřejmě i naopak). Jedná se o kyrgyzštinu a o čečenštinu. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s rodilými mluvčími, nabízíme rychle a kvalitně realizovaný překlad bez chyb i se zachováním všech kulturních specifik.

Přírůstkem do širokého spektra našeho překladatelského a tlumočnického servisu je vyšší ověření listin zvané též superlegalizace (je nutná pro dokumenty jako rodné a oddací listy, plné moci, výpisy z obchodního rejstříku apod.). Zajistíme vše potřebné a ještě vám ušetříme dlouhé hodiny vyjednávání na úřadech.

V návaznosti na superlegalizaci zařizujeme taktéž udělení apostily.

Pevně věříme, že během spolupráce s JSV International budete spokojeni. Chcete-li se na cokoliv zeptat, neváhejte nám napsat. Našimi klienty se rádi necháváme inspirovat!

Událost dne

21. září – 1982

OSN deklarovala 21. září jako Mezinárodní den míru. Věnovaný je míru a specificky absenci války. Svátek si připomíná mnoho zemí, politických skupin, vojenských skupin a lidí. Poprvé se tento den slavil v roce 1981.

Nejnovější články

Novinky – nový člen týmu

17.9.2018

Vítáme k dnešnímu datu 17.září 2018 nového…

přečíst článek

Andersen, dekontextualizace a další zajímavosti dánštiny

2.9.2018

Když se řekne Dánsko, většině z nás…

přečíst článek

Parkoviště, Čína a naše další novinky (2. čtvrtletí 2018)

24.8.2018

Jak si užíváte prázdniny? Je vám vedro?…

přečíst článek