Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 8:00-17:00 | Česky English

JSV

Přestěhovali jsme se a naše další novinky (1. čtvrtletí 2017)

3.5.2017 | Umístěno v: Rekapitulace | Štítky: , , , , , , , ,

JSV International Assistant Service

JSV International Assistant Service

Během minulých tří měsíců se v naší společnosti JSV International Assistant Service s.r.o. stala celá řada událostí s cílem zjednodušit vaši cestu ke kvalitnímu překladu, tlumočení nebo výuce jazyka. Rádi bychom je nyní ve stručnosti připomněli, abyste všech našich výhod a novinek mohli využít.

Hlavní změnou je stěhování naší kanceláře. Od 1. dubna 2017 máme novou kancelář na adrese Václavské náměstí 832/19, Praha 1, 100 00. Její velkou předností je vynikající dosažitelnost městskou hromadnou dopravou (metro, tramvaj). Vaše překlady si tady můžete vyzvednout i mimo pracovní dobu.

Poté, co jsme na podzim loňského roku upravili naše webové stránky, nabízíme na nich od ledna 2017 magazín plný článků z oborů překladatelství, tlumočnictví a jazykové výuky. Najdete v něm spoustu inspirace, zajímavostí, informací o našich službách, tipů a jiného čtení. Přečtete si například, jak se připravit na tlumočení na svatbách, odhalte taje čínštiny, seznamte se s praktickými internetovými slovníky, odhalte nejdelší slovo na světě nebo objevte, jak se motivovat k výuce cizího jazyka.

Využijte rozšířeného překladatelského servisu

V únoru jsme pro vás rozšířili portfolio jazyků, do kterých překládáme (a samozřejmě i naopak). Jedná se o kyrgyzštinu a o čečenštinu. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s rodilými mluvčími, nabízíme rychle a kvalitně realizovaný překlad bez chyb i se zachováním všech kulturních specifik.

Přírůstkem do širokého spektra našeho překladatelského a tlumočnického servisu je vyšší ověření listin zvané též superlegalizace (je nutná pro dokumenty jako rodné a oddací listy, plné moci, výpisy z obchodního rejstříku apod.). Zajistíme vše potřebné a ještě vám ušetříme dlouhé hodiny vyjednávání na úřadech.

V návaznosti na superlegalizaci zařizujeme taktéž udělení apostily.

Pevně věříme, že během spolupráce s JSV International budete spokojeni. Chcete-li se na cokoliv zeptat, neváhejte nám napsat. Našimi klienty se rádi necháváme inspirovat!

Událost dne

17.března – 2005

Na aukci v Paříži získala česká Národní knihovna za 300 000 eur fragment latinského překladu Dalimilovy kroniky

Nejnovější články

Jak netradičně na výuku jazyků (2.) – metoda LAMP

15.3.2018

Kdepak, nejedná se o žádné biflování pod…

přečíst článek

Bible, gezerský kalendář a další zajímavosti z hebrejštiny

6.3.2018

Při studiu hebrejského jazyka se ponoříte do…

přečíst článek

Druhy tlumočnické techniky

2.3.2018

Nedílnou součást rozmanitých eventů, obchodních jednání, konferencí…

přečíst článek