Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 8:00-17:00 | Česky English

JSV

Soudní tlumočení

Tlumočení během úředních jednání, na svatbách cizinců či u soudů není jen tak a podléhá přísným pravidlům. Soudně ověřený tlumočník má k vykonávání své funkce oprávnění a kulaté razítko.

Kontaktujte nás

Využijte našich bohatých zkušeností, kvalitního servisu a nechte soudní tlumočení na nás. Ušetříme vám spoustu starostí a vše ohledně překládání bude časově mnohem jednodušší. Víme, co je třeba zařídit, a vy se nemusíte o nic starat.

Soudní tlumočení a jeho využití

soudni-tlumoceniSoudního tlumočení se využívá všude tam, kde je zapotřebí styk se státními a jinými úřady či institucemi. Funkce tlumočníka má v takové chvíli oficiální charakter. Činnost soudních tlumočníků je upravena vyhláškou o znalcích a tlumočnících. K provozování této profese je třeba vysokoškolské vzdělání a jmenování krajským soudem v místě tlumočníkova bydliště.

Kde všude se uplatňují naši soudní tlumočníci:

Komu pomůžeme se soudním tlumočením

Poskytujeme soudní tlumočení pro všechny skupiny zákazníků. Služby soudního tlumočníka nabízíme:

#Soudní tlumočení albanština#Soudní tlumočení angličtina#Soudní tlumočení arabština#Soudní tlumočení ázerbajdžánština#Soudní tlumočení běloruština#Soudní tlumočení bosenština#Soudní  tlumočení bulharština#Soudní tlumočení čečenština#Soudní tlumočení černohorština#Soudní tlumočení čínština#Soudní tlumočení dánština#Soudní tlumočení estonština#Soudní tlumočení finština#Soudní tlumočení francouzština#Soudní tlumočení hebrejština#Soudní tlumočení chorvatština#Soudní tlumočení italština#Soudní tlumočení japonština#Soudní tlumočení korejština#Soudní tlumočení kyrgyzština#Soudní tlumočení latina#Soudní tlumočení litevština#Soudní tlumočení lotyština#Soudní tlumočení maďarština#Soudní tlumočení makedonština#Soudní tlumočení mongolština#Soudní tlumočení němčina#Soudní tlumočení nizozemština#Soudní tlumočení norština#Soudní tlumočení polština#Soudní tlumočení portugalština#Soudní tlumočení rumunština#Soudní tlumočení ruština#Soudní tlumočení řečtina#Soudní tlumočení slovenština#Soudní tlumočení slovinština#Soudní tlumočení srbština#Soudní tlumočení španělština#Soudní tlumočení švédština#Soudní tlumočení thajština#Soudní tlumočení turečtina#Soudní tlumočení ukrajinština#Soudní tlumočení urdština#Soudní tlumočení vietnamština#

Doporučení: Objednejte si termíny k soudnímu tlumočení nejméně 1 měsíc dopředu. Při nedostatku tlumočníků (obzvláště na specifické asijské, skandinávské aj.jazyky) nemůžeme Vám garantovat na 100% dostupnost tlumočníka – v případě urgentní poptávky po soudním tlumočení. V objednávkách méně než měsíc před konáním soudního tlumočení, se cenová sazba může navyšovat. K přípravě svatebních obřadů, je zapotřebí předem abyjste nám zaslaly Váš proslov a zprostředkovaly kontakt na matriku.

Ceny a kontakty

Objednejte si naše soudní tlumočení v rámci celé ČR i celosvětově za velmi výhodné ceny. Na požadované místo zajistíme i dopravu (cestovné – 4,00 Kč za kilometr a opotřebení automobilu, a stravné – dle zákonem stanovené sazby na pracovní den v euro). Umíme též tlumočení na klíč ve speciální situaci. Z průběhu tlumočení můžeme zajistit libovolnou formou záznamu.

Vypočtěte si sazbu cestovného

 

Cestovní náhrady – diety 2018 dle zemí

Albánie   35 Euro
Belgie   50 Euro
Bosna a Hercegovina   35 Euro
Černá Hora   35 Euro
Dánsko   50 Euro
Estonsko   40 Euro
Černá Hora   35 Euro
Finsko   50 Euro
Francie   45 Euro
Chorvatsko   35 Euro
Irsko   45 Euro
Itálie   45 Euro
Kypr   40 Euro
Litva   40 Euro
Lucembursko   45 Euro
Maďarsko   35 Euro
Makedonie   35 Euro
Německo   45 Euro
Norsko   55 Euro
Polsko   35 Euro
Portugalsko   40 Euro
Rakousko   45 Euro
Rumunsko   35 Euro
Rusko   45 Euro
Rusko   45 Euro
Řecko   40 Euro
Slovensko   35 Euro
Slovinsko   35 Euro
Španělsko   40 Euro
Švédsko   50 Euro
Švýcarsko   75 CHF
Ukrajina   45 Euro
Velká Británie   45 GBP

 

 

Událost dne

18. února – 1965

Gambie získala nezávislost na Velké Británii. Jazyky jako mandinka, wulufština, fula, jiné místní dialekty, především ve vnitrozemí se vlivem obchodu s frankofonním Senegalem prosazuje i francouzština

Nejnovější články

Tokio, Godzilla a další zajímavosti z japonštiny

1.2.2018

O japonštinu začíná být u nás čím…

přečíst článek

Anglické učebnice online

29.1.2018

Ideálním doplňkem k studiu cizího jazyka v jazykovém…

přečíst článek

Děkujeme za rok 2017 a vzhůru do roku nového

23.1.2018

Každý rok je něčím zvláštní a ten…

přečíst článek