Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Výuka arabštiny

uvodni obrazek

Nabízíme kvalitní výuku arabštiny pro každého. Bez znalosti cizích jazyků se dnes neobejdete. Potřebujete získat lepší zaměstnání? Chystáte se na delší pobyt v zahraničí? Plánujete dovolenou u moře? Chcete rozumět filmům v originálním znění? Číst si webové stránky v arabštině? Stačí jen chtít a se vším ostatním vám rádi pomůžeme!

Kontaktujte nás

Naučíme Vás efektivně arabsky

První krok, rozhodnout se ke studiu, musíte vy. My však víme, jak na to, aby výsledky vaší jazykové přípravy byly co nejlepší. Při kurzech arabštiny totiž vyznáváme tyto zásady:

Naši lektoři pro kurzy arabského jazyka

Naprostou samozřejmostí pro špičkovou jazykovou přípravu v arabštině jsou kvalifikovaní učitelé. Naši lektoři mají dostatečnou praxi, jsou komunikativní a učební látku umí předávat zábavnou formou. Hodiny s nimi se nepronudíte, nýbrž naučíte!!

Arabštinu naučíme každého. I vás!

Dokážeme pracovat s každým studentem, bez věkového i jakéhokoliv jiného omezení. Výuku arabštiny v Praze i ostatních místech České republiky nabízíme pro předškolní děti, školní děti, středoškolské studenty, vysokoškoláky i širokou veřejnost. Zajišťujeme též individuální výuku arabštiny a skupinovou výuku pro právnické subjekty.

Oborové specializace arabských jazykových kursů

S ohledem na vaše potřeby se jazyková příprava arabského jazyka může zaměřit na libovolný obor, specializaci či lidskou činnost jako např.:

VÝUKA ARABŠTINY – CENÍK

I. VÝUKA ARABSKÉHO JAZYKA – INDIVIDUÁLNĚ (1-2 OSOBY)
a) Individuální výuka
b) Individuální výuka
60 minut 1000 Kč
90 minut 1400 Kč
II. VÝUKA ARABSKÉHO JAZYKA – SKUPINOVĚ (< 5 OSOB)
a) Skupinová výuka
b) Skupinová výuka
60 minut 550 Kč
90 minut 800 Kč

Sazebník v platnosti od 1.listopadu 2017. Viz.více Obchodní podmínky.


 

Druhy jazykové přípravy v arabštině

Podle cílové skupiny, plánovaných výsledků a oborového zaměření volíme obsah a průběh jazykových kurzů arabštiny. Zajišťujeme tyto hlavní druhy výuky:

Jak se přihlásit na naše hodiny arabštiny

Pokud hledáte lekce arabského jazyka v Praze, nebo jste ze vzdálenějšího koutu ČR, neváhejte a obraťte se na nás. Vždy vám nabídneme ideální řešení a přizpůsobíme se vašim časovým možnostem. Budeme se vám věnovat kdykoliv v průběhu školního roku a ve vyžadovaném rozsahu – vše záleží na cíli, který chcete dosáhnout.

Na začátku spolupráce proto vždy probíhá osobní pohovor, jehož součástí je i vstupní test. Jedině tak můžeme jazykovou výuku optimalizovat přímo pro vás. Poté se domluvíme na intenzitě kurzu, místě jeho průběhu, přesném rozvrhu a učebních pomůckách včetně učebnic.
 
Výuka arabského jazyka blog.
 
 

Událost dne

19.srpna – 1991

V Sovětském svazu byl zinscenován puč proti Michailu Gorbačovovi, který byl prohlášen za sesazeného

Nejnovější články

Jak netradičně na výuku jazyků (7.) – metoda TPR

14.8.2018

Pokud se nechceme učit jazyk klasicky, to…

přečíst článek

Suržyk, rusínština a další zajímavosti z ukrajinštiny

7.8.2018

Víte, co je to suržyk? Tento mišmaš…

přečíst článek

Naučte se s námi rusky. Co nejdříve

2.8.2018

Říká se, že rusky se lze naučit…

přečíst článek