Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 8:00-17:00 | Česky English

JSV

Výuka němčiny

Hledáte kvalitní výuku němčiny? Jsme tu pro Vás! V dnešní době to bez znalosti cizích jazyků již nejde. Chcete získat lépe ohodnocenou práci? Toužíte pobýt nějaký čas za hranicemi? Čekají vás prázdniny u moře? Rádi byste se dívali na filmy v originálním znění? Sledovali webové stránky v němčině? Jestliže skutečně chcete, máte už polovinu hotovou. Se zbytkem vám pomůžeme my.

Kontaktujte nás

Naučíme vás efektivně německy

Naše pojetí výuky němčiny

Nejdůležitější je přimět se ke studiu. My vám poradíme jak dosáhnout co nejlepších výsledků vaší jazykové přípravy. Při kurzech němčiny se řídíme těmito pravidly:

Naši lektoři pro kurzy německého jazyka

Vynikající a erudovaní učitelé jsou pro výbornou jazykovou přípravu v němčině nepostradatelní. Dostatečná praxe, komunikativnost a umění předávat učební látku zábavnou metodou – to jsou naši lektoři. Hodiny s nimi neprozíváte, s nimi se jazyk naučíte!!

Němčinu se naučíte i vy!

Překážkou pro nás není věk ani jakékoli jiné omezení, dokážeme pracovat s každým studentem. Výuku němčiny v Praze i dalších místech České republiky zajistíme pro předškolní děti, školní děti, studenty středních i vysokých škol a širokou veřejnost. Můžeme vám nabídnout také individuální výuku němčiny či výuku ve skupině pro právnické subjekty.

Oborové zacílení německých jazykových kursů

Na základě vašich potřeb se jazyková příprava německého jazyka může nasměrovat na jakýkoli obor, zaměření či lidskou činnost jako např.:

Druhy jazykové přípravy v němčině

Podle výsledné skupiny, zamýšlených výsledků a oborového zaměření vybereme obsah a průběh jazykových kurzů němčiny. Máme pro vás tyto hlavní druhy výuky:

Jak se zapsat na naše hodiny němčiny

Už nemusíte pátrat, kde probíhají lekce německého jazyka v Praze, nebo na druhé straně ČR. Na nic nečekejte a oslovte nás. Máme pro vás perfektní řešení a samozřejmě se i přizpůsobíme vašim časovým požadavkům. Záleží na vás a na tom, jaké máte cíle. My se vám budeme věnovat po celý školní rok a v rozsahu, v jakém bude nutné.

Každá naše spolupráce začíná osobním pohovorem a úvodním testem. Na základě toho pak zacílíme jazykovou výuku přímo na vás. Potom se domluvíme na intenzitě kurzu, rozvrhu, místě výuky a na učebních pomůckách i učebnicích.

Událost dne

24.listopadu – 1965

Mobutu Sese Seko po krvavém puči uchvátil moc v Demokratické republice Kongo.

Nejnovější články

Triky a pověry a jiné zajímavosti o italštině

19.11.2017

Chi la dura, la vince aneb trpělivost…

přečíst článek

Simultánní a konsekutivní tlumočení v praxi

13.11.2017

Na první poslech zní pojmy konsekutivní a…

přečíst článek

Co máte nejraději u nás na webu

1.11.2017

Kam nejčastěji míří návštěvníci našeho webu? Inspirujte…

přečíst článek