Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 8:00-17:00 | Česky English

JSV

Výuka ruštiny

Zajistíme vám kvalitní výuku ruštiny. Umět cizí jazyky je totiž v současnosti nezbytné. Toužíte posunout se ve svém zaměstnání dál? Láká vás strávit nějaký čas v zahraničí? Chystáte se na pobyt u moře? Podstatné je chtít, s ostatním vám už pomůžeme my! Pak pro vás nebude problém sledovat filmy v originálním znění nebo číst si webové stránky v ruštině.

Kontaktujte nás

Naučíme vás efektivně rusky

Naše koncepce výuky ruštiny

Odhodlání ke studiu je krokem prvním. Jak dosáhnout těch nejlepších výsledků vašeho jazykového studia, vám poradíme my. Při kurzech ruštiny vyznáváme tyto priority:

Naši lektoři pro kurzy ruského jazyka

Velký význam na úspěšnou jazykovou přípravu v ruštině mají kvalifikovaní učitelé. Našim lektorům nechybí dostatečná praxe ani komunikativnost. Učební látku vám dokážou předat zábavným způsobem. S nimi nezažijete, co je nuda, hodiny budou vždycky prima!

Ruštinu naučíme také vás!

Neřešíme věk ani nějaká jiná omezení, spolupráci navážeme s každým studentem. Zajistíme výuku ruštiny v Praze i v nejzazších místech České republiky jak pro předškolní děti, tak pro školní děti, pro středoškolské studenty, vysokoškoláky i běžnou veřejnost. Individuální výuku ruštiny i skupinovou výuku pro právnické subjekty vám můžeme též nabídnout.

Oborové specializace ruských jazykových kursů

Hledíme na vaše potřeby, a proto se jazyková příprava ruského jazyka může zaměřit na kterýkoli obor, zaměření či lidskou činnost jako kupříkladu:

Typy jazykové přípravy v ruštině

Obsah a průběh jazykových kurzů ruštiny zvolíme dle cílové skupiny, oborového zaměření a naplánovaných výsledků. Máme pro vás tyto hlavní druhy výuky:

Jak se zaregistrovat na naše hodiny ruštiny

Lekce ruského jazyka v Praze ani jinde v republice už nehledejte a obraťte se rovnou na nás. Navrhneme vám skvělé řešení a přizpůsobíme se vašim časovým požadavkům. Vše záleží na cílech, které si určíte. My se vám budeme věnovat v požadované míře během celého školního roku.

Osobní pohovor a vstupní test se uskuteční vždy na začátku naší spolupráce. Na základě jejich výsledků zaměříme jazykovou výuku přímo na vás. Samozřejmě, že se domluvíme na intenzitě kurzu, místě, kde se bude konat výuka, učebnicích, učebních, pomůckách i samotném rozvrhu.

Událost dne

24.listopadu – 1965

Mobutu Sese Seko po krvavém puči uchvátil moc v Demokratické republice Kongo.

Nejnovější články

Triky a pověry a jiné zajímavosti o italštině

19.11.2017

Chi la dura, la vince aneb trpělivost…

přečíst článek

Simultánní a konsekutivní tlumočení v praxi

13.11.2017

Na první poslech zní pojmy konsekutivní a…

přečíst článek

Co máte nejraději u nás na webu

1.11.2017

Kam nejčastěji míří návštěvníci našeho webu? Inspirujte…

přečíst článek