Rychlá kalkulace

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Odpovíme Vám ihned jakmile to bude možné. 

Soukromá poptávka
Firemní poptávka

V pracovní dny odpovíme během 10 – 15 minut, pokud máte urgentní poptávku k překladu – legalizaci, telefonujte

NON-STOP: +420 602 276 400

Jak nás co nejrychleji kontaktovat

Naše společnosti JSV International Assistant Service s.r.o. vám již od roku 2009 nabízí výuku jazyků, tlumočnické, překladatelské a další jazykové služby. Naším cílem je, abyste nás mohli v případě jakýchkoliv dotazů co nejrychleji a nejpohodlněji kontaktovat. Vyberte si z celé řady možností.

Máte zájem o více informací? Jsme tu pro vás, neváhejte tedy a ozvěte se nám. Vyhovuje-li vám komunikace prostřednictvím e-mailu, tady je: info@translation-interpreting.cz. Využijte moderních aplikací a ozvěte se nám pomocí internetového telefonu Skype: jsvinternationalassistantservice.

Telefon, kancelář, formulář – vyberte si

Potřebujete-li znát odpověď hned, zavolejte nám na telefonní číslo 602 276 400, které je vám k dispozici nepřetržitě po celý týden. Využít můžete i náš kontaktní formulář, umístěný v každé sekci našich webových stránek vždy dole v patičce.

Máte raději osobní setkání? Není nic jednoduššího, než si dohodnout schůzku a zastavit se za námi na adrese JSV International Assistant Service, Plzeňská 2052/172B, Praha 5, 150 00. Provozní doba je od pondělí do pátku mezi 8 a 22 hodinou. Schůzku si, prosíme, vždy domluvte předem!

Všechny naše údaje včetně fakturační adresy, identifikačního čísla a výpisu z Obchodního rejstříku najdete i na našem webu v sekci Kontakt. Těšíme se na Vás!

Mohlo by vás zajímat

Hindština. Přísloví, gramatika, zajímavosti

Hindština (hindī) patří k nejužívanějším jazykům nejen v Indii, ale také na celém světě (spolu s čínštinou, angličtinou a španělštinou). V Indii je sice pouze jedním z 23 oficiálních

Maráthština. Slovníček, gramatika, zajímavosti

Vzhledem k neuvěřitelnému počtu obyvatel Indie se tam v podstatě každý jenom trochu významnější jazyk řadí (s nadsázkou) mezi nejvíce používané na světě. Typický příklad představuje maráthština,