Archiv starých článků a aktualit

Normani, esperanto, slovníky a další hvězdy našeho magazínu

Víte, že normanský vliv zapůsobil na angličtinu velkou měrou a ovlivnil její vývoj během staletí? Tušíte, jak se při výuce jazyků my přizpůsobíme vašim potřebám a možnostem? Jak jít na učení zábavně a bez nudy? Inspirujte se tím nejzajímavějším z našeho magazínu od ledna do června 2017!

V online magazínu společnosti JSV se vám snažíme přinášet užitečné, inspirativní i zábavné informace ze světa překládání, tlumočení a výuky jazyků. Díky pravidelnému přídělu článků jste se již dozvěděli celou řadu tipů a rad, jak se zlepšovat při studiu cizí řeči. Věříme, že jste našli správnou motivaci k výuce, víte, jak k ní využívat média a naučili jste se používat internetové slovníky zdarma. Neexistuje totiž jenom překladač na Seznamu.

Velký úspěch u vás mají články zaměřené na různé zajímavosti a nečekané souvislosti. Lingvistika skutečně není žádná suchá věda, jak potvrzují následující témata:

115 slov o výhodách jazykového servisu od nás

Hodně důrazu klademe na přiblížení a popis našich služeb. S námi se nejen dobře naučíte německy či francouzsky, ale také pro vás přeložíme dokumenty v čečenštině a kyrgyzštině. Škála jazyků, se kterými pracujeme, je však mnohem širší – přesvědčte se sami.

Naše firemní strategie se neopírá pouze o kvantitu – a nejen o rozumné ceny. Přesvědčit se o tom můžete v článcích, shrnujících důvody, proč si naše služby vybrat, a popisujících způsoby, jak vám ušetříme čas a peníze. Nezapomeňte, že v případě potřeby nebo jakéhokoliv problému nás můžete kdykoliv rychle kontaktovat.

Pokud by vás z oblasti jazyků cokoliv zajímalo, máte tip na článek či potřebujete něco vysvětlit, neváhejte a obraťte se na nás. Jsme tu pro vás!

Mohlo by vás zajímat

Na kterém ministerstvu vyřídit apostilu

Připojením apostily (neboli vyššího ověření listin) k oficiálnímu dokumentu se prokazuje jeho ověření za účelem použití v zahraničí. Tuto tzv. legalizaci mají na starosti jednotlivá ministerstva

Vylepšujeme pro vás web JSV

Chceme, abyste se na našich webových stránkách cítili příjemně, dobře se orientovali a rychle našli vše, co potřebujete. Zároveň si uvědomujeme, že web je živým