Rychlá kalkulace

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Odpovíme Vám ihned jakmile to bude možné. 

Soukromá poptávka
Firemní poptávka

V pracovní dny odpovíme během 10 – 15 minut, pokud máte urgentní poptávku k překladu – legalizaci, telefonujte

NON-STOP: +420 602 276 400

Copak má prkno společného s chorvatštinou?

Prkno, experti, technologie. Tedy to NEJ z magazínu

Čerpat znalosti, inspirovat se k jazykovému studiu, bavit se u zpráv z celého světa, nahlédnout pod pokličku naší firmy – online magazín JSV nabízí pestrý kaleidoskop informací pro každého. K březnu 2019 jsme v něm zveřejnili už 117 článků a v následujícím č. 118 vám přinášíme přehled těch nejpopulárnějších, na které jste v poslední době nejvíce klikali.

Nejčtenější články si představíme podle čtveřice základních tematických sekcí, do kterých se obsah magazínu dělí.

Rady a tipy. Jenom pro vás

V tematickém proudu Rady a tipy přinášíme především návody, jak lépe a snadněji studovat cizí jazyky, co udělat pro kvalitnější jazykový překlad a jak si ověřovat profesionalitu tlumočnické agentury. Jedná se hlavně o praktická doporučení, která následně využijete, proto nepřekvapí obliba celé sekce, zvláště článků:

Zajímavosti. Nejen pro pobavení

V kterém jazyce se používá abeceda hangul? Kde označují osobu v bílém jako nevastă? Kdo je otcem finské literatury? V jazykovém koutku Zajímavosti jsme se v minulém časovém období soustředili na netušené souvislosti, rekordy a jiné podivuhodnosti jazyků, které pro vás překládáme. V tajné čtenářské soutěži to u vás vyhrála jazyková okénka:

Služby. Račte si vybrat

V oddělení Služby se můžete dozvědět více o tom, co vlastně agentura JSV International Assistant Service s.r.o. dělá a s čím vám může pomoci. Není toho málo, neboť rozsah našeho servisu je skutečně hodně široký. O vašem zájmu svědčí i vysoká návštěvnost článků:

Rekapitulace. A nikoliv kapitulace

V malé škatulce Rekapitulace máme povětšinou ohlédnutí za posledním časovým kvartálem, ale také různé naše postřehy, názory a poděkování. Jsme velice rádi, že si i sem často najdete cestu. V uplynulých měsících jste tady nejvíce četli:

Závěrem nezbývá než poděkovat za váš zájem a přízeň a těšit se na setkání u dalších zajímavých článků našeho magazínu. Lidé, čtěte!

Mohlo by vás zajímat

Hindština. Přísloví, gramatika, zajímavosti

Hindština (hindī) patří k nejužívanějším jazykům nejen v Indii, ale také na celém světě (spolu s čínštinou, angličtinou a španělštinou). V Indii je sice pouze jedním z 23 oficiálních

Maráthština. Slovníček, gramatika, zajímavosti

Vzhledem k neuvěřitelnému počtu obyvatel Indie se tam v podstatě každý jenom trochu významnější jazyk řadí (s nadsázkou) mezi nejvíce používané na světě. Typický příklad představuje maráthština,