Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Techniky, etika, Vánoce. Zkrátka top ten magazínu

27.10.2018 | Umístěno v: Deník | Štítky: , , ,

Toto je skutečný vrchol, to nejzajímavější z magazínu

Toto je skutečný vrchol, to nejzajímavější z magazínu

Cílem našeho on-line magazínu je přinášet vám co nejvíce užitečných a zajímavých informací. Jak se nám to daří, můžete sami posoudit v následujícím stručném přehledu toho nejlepšího, co se na jeho stránkách v posledních měsících objevilo. Jediné měřítko pro výběr jednotlivých článků představuje jejich čtenost a vaše reakce na ně, ať již e-mailem nebo při osobním jednání u nás ve firmě.

Velkou popularitu si získala série, přestavující netradiční metody výuky jazyků. Existuje jich ohromné množství a my jsme se zaměřili jenom na ty skutečně nejznámější a nejefektivnější. Zároveň to jsou takové, jejichž principy využíváme také v našich jazykových kursech. Jedná se (v abecedním pořadí) o následující techniky:

Význam znalosti cizích jazyků neustále roste a v posledních letech se „in“ opět stávají jazyky, které ještě před několika stály na pokraji propasti zapomnění. Jako typický příklad lze uvést ruštinu, o kterou zájem opět stoupá. My vám pomůžeme naučit se ruský jazyk opravdu dobře.

Co se vám líbí v magazínu JSV

Naším cílem však není jen suchá výuka a tupé biflování slovíček. Studovat cizí řeč také znamená seznámit se s její historií, s lidmi, kteří ji používají, s kulturními souvislostmi nebo se slavnými rodáky. Jsme proto rádi, že vás tolik zaujal seriál o zajímavostech jednotlivých jazyků. Doposud jsme vám nabídli exkurzi za tajemstvím:

Ze/do všech uvedených jazyků také překládáme a tlumočíme. Nejnověji nabízíme překlady romštiny a další překládané jazyky představíme v blízké budoucnosti. V této souvislosti bychom rádi zmínili, že vás hodně zaujal etický kodex tlumočníka, který ve společnosti JSV samozřejmě taktéž striktně dodržujeme.

A ještě než se rozloučíme, nabídneme vám originální vánoční dárek (kombinující zábavu a poučení). Přejeme co nejklidnější a nejúspěšnější závěr roku, minimum zádrhelů na úřadech (i s tím vám ostatně umíme pomoci, zvláště když se jedná o apostilu a superlegalizaci) a ať na našem webu vždy najdete přesně to, co potřebujete.

Událost dne

20. ledna – 1996

Na území Palestinské autonomie proběhly volby, byla zvolena Palestinská rada a Jásir Arafat se stal prezidentem

Nejnovější články

Thor, dva jazyky a další zajímavosti z norštiny

14.1.2019

Některé jazyky jako kdyby snad ani neexistovaly.…

přečíst článek

Google Translate v novém kabátu

10.1.2019

Není to tak dávno, co překladač Google…

přečíst článek

Rozhovor na Local Experts: Jana Švihlová

8.1.2019

Interview – Mgr. Jana Švihlová Přečtete si…

přečíst článek