Rychlá kalkulace

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Odpovíme Vám ihned jakmile to bude možné. 

Soukromá poptávka
Firemní poptávka

V pracovní dny odpovíme během 10 – 15 minut, pokud máte urgentní poptávku k překladu – legalizaci, telefonujte

NON-STOP: +420 602 276 400

S internetem už nejste odkázáni jen na papírové učebnice.

Anglické učebnice online

Ideálním doplňkem k studiu cizího jazyka v jazykovém kursu nebo škole je využití internetových učebnic. Online a z pohodlí svého domova v nich ověříte, procvičíte a zdokonalíte své znalosti, ty lepší navíc fungují jako slovníčky, knihovny a přehledy gramatiky. Máme pro vás pár tipů na webové stránky, které vám pomůžou s angličtinou, nabízejí pomoc i inspiraci.

Najdete na nich – a prakticky vždy zcela zdarma – vše, co potřebujete: cvičení, výukové materiály, rady, testy zpracované zkušenými učiteli a lektory angličtiny. Nechybí angličtina pro začátečníky ani business angličtina, a to vždy v několika jazykových úrovních.

Doplňte si učivo na internetu

Testy či cvičení neodhalí pouze vaši chybu, ale přidají také vysvětlení, proč je právě daná odpověď správná. Setkáte-li se v článku s anglickým slovíčkem, které neznáte, máte možnost dvakrát kliknout na konkrétní slovo a počítač vám ho během chvilky vyhledá ve slovníčku.Nemá vás kdo zkoušet ze slovíček? Na specializovaných stránkách dostanete nahodile vybraná slovíčka z vybraných lekcí a vy jen píšete odpovědi. Pokud v určitých slovech děláte chyby, program je neustále zařazuje do zkoušení.

Přehled anglických kurzů na webu

Samozřejmostí jsou odpovědi na nejčastější dotazy, poradna a odkazy na doporučené kanály na Youtube (samozřejmě jich tam ale vyhledáte mnohem víc). Nechybí zde ani zvukové nahrávky a knihovna. V ní na vás čekají básně, knihy v originálech a literární zjednodušená díla a mnoho dalšího. Nejprve si vždy vyberete úroveň, pak se vám zobrazí nabídka.

Některé portály nabízejí též možnost registrace. Všechny vaše výsledky z testů a cvičení se pro vás zapisují a vy je můžete sledovat na svém profilu a vidět, jak se zlepšujete.

Zkuste některou z následujících online učebnic:

Mohlo by vás zajímat

Hindština. Přísloví, gramatika, zajímavosti

Hindština (hindī) patří k nejužívanějším jazykům nejen v Indii, ale také na celém světě (spolu s čínštinou, angličtinou a španělštinou). V Indii je sice pouze jedním z 23 oficiálních

Maráthština. Slovníček, gramatika, zajímavosti

Vzhledem k neuvěřitelnému počtu obyvatel Indie se tam v podstatě každý jenom trochu významnější jazyk řadí (s nadsázkou) mezi nejvíce používané na světě. Typický příklad představuje maráthština,