Rychlá kalkulace

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Odpovíme Vám ihned jakmile to bude možné. 

Soukromá poptávka
Firemní poptávka

V pracovní dny odpovíme během 10 – 15 minut, pokud máte urgentní poptávku k překladu – legalizaci, telefonujte

NON-STOP: +420 602 276 400

Překonejte most, který vás dělí od jazykového pobytu v zahraničí.

Studujte jazyky v zahraničí

Proč studovat jazyky v zahraničí? Zahraniční jazykový pobyt je mimořádně efektivní formou studia. Vždyť co může být lepšího než učit se jazyk v zemi jeho původu? Procvičíte si vaše dosud získané znalosti a hlavně získáte nové. Jazykové dovednosti z ciziny se vám z mozku již nikdy neztratí.

Zkuste odhodit všechny zábrany a vydejte se za výukou jazyků do zahraničí. Máte jedinečnou možnost poznat jiné kultury a někteří z vás pocítí první zkušenost s opravdovou nezávislostí. Nabídka jazykových pobytů v zahraničí je skutečně bohatá. S jejich uskutečněním vám rádi pomůžeme: zajistíme nejen samotný kurz výuky jazyka, ale i ubytování, pojištění, vízum, dopravu a poradíme také s financováním.

 

Výhody studia jazyka v zahraničí

Proč cizí řeč, bez ohledu na to, jedná-li se o angličtinu, francouzštinu, němčinu nebo třeba ruštinu, studovat za hranicemi? Tady je několik pádných důvodů:

  • Studium zpestří váš životopis a může pomoci i vaší budoucí kariéře. Firmy si často vybírají zaměstnance dle jejich jazykových schopností, tito lidé mají průměrně o 8 % vyšší plat.
  • Naučíte se vytvářet dobré mezilidské vztahy, což oceníte v obchodě i v osobním životě.
  • Užijete si skvělý pocit osobního úspěchu.
  • Potkáte spoustu zajímavých lidí, získáte nové přátele.
  • Sledování filmů a seriálů, četba knih v originále pro vás bude postupně stále snazší.
  • Cestování se pro vás stane jednodušší a příjemnější, naučíte se porozumět odlišným kulturám.

Využít můžete také krátkodobé pobyty, tzn. například spojit studium s dovolenou. Dlouhodobé pobyty zahrnují též studium s možností práce.

Výsledek pro vás bude v každém případě pozitivní. Ať už si vyberete jakoukoli zemi, zdokonalíte si jazyk v každodenní komunikaci, okusíte místní styl život, prožijete úžasné cestovatelské zážitky a naberete řadu životních zkušeností.

Studovat v zahraničí stojí za to!

Mohlo by vás zajímat

Hindština. Přísloví, gramatika, zajímavosti

Hindština (hindī) patří k nejužívanějším jazykům nejen v Indii, ale také na celém světě (spolu s čínštinou, angličtinou a španělštinou). V Indii je sice pouze jedním z 23 oficiálních

Maráthština. Slovníček, gramatika, zajímavosti

Vzhledem k neuvěřitelnému počtu obyvatel Indie se tam v podstatě každý jenom trochu významnější jazyk řadí (s nadsázkou) mezi nejvíce používané na světě. Typický příklad představuje maráthština,