Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Jarní úklid, darijština a naše další novinky (1. čtvrtletí 2018)

4.6.2018 | Umístěno v: Rekapitulace | Štítky: , , , , , , , , ,

S příchodem jara všechno kvete. I naše překladatelská činnost.

S příchodem jara všechno kvete. I naše překladatelská činnost.

Přestože máme pocit, že léto už je v plném proudu, neskončilo dosud ještě jaro – a to znamená, že za námi je teprve první čtvrtina roku. Pro mnohé z vás se nesla v duchu pilného studia cizích jazyků, ke kterému se vám snažíme co nejlépe pomáhat. A co jsme během prvních tří měsíců roku 2018 dělali my?

Pomáháme

Nebylo toho málo, například jsme se začátkem dubna zapojili do velkého úklidového projektu „Ukliďme Česko“. Přispěli jsme finančním darem i přímou účastí na jednotlivých akcích. Myslíme si, že kladný vztah k životnímu prostředí by měl být automatický u každého z nás.Druhým příspěvkem na pomoc tam, kde je to nejvíce potřeba, se stal peněžní dar v rámci programu „Obědy pro děti“. Putuje českým rodinám bez finančních prostředků na stravné pro své děti.

Certifikujeme

Musíme se také pochlubit ziskem certifikace D-U-N-S® pod číslem 36-183-0231. Tento jedinečný identifikační devítimístný číselný znak společností Dun & Bradstreet umožňuje nalézt spolehlivou firmu v kterékoli části světa, rozpoznat její vlastnické vazby a stává se standardem identifikace ekonomických subjektů na celém světě. Jeho obdržení svědčí o naší připravenosti realizovat ve vysoké kvalitě zakázky menšího i většího rozsahu.

Překládáme

Portfolio našich služeb jsme rozšířili o překlady z arménštiny a celou řadu dalších, méně používaných jazyků. Na skladě máme i takové chuťovky jako furlanštinu, paňdžábštinu nebo darijštinu. Víte, v kterých státech se těmito jazyky hovoří?

Radíme

V našem online magazínu jsme vám opět přinesli pestrou porci článků, rad a nápadů, jak se orientovat ve světě překládání, tlumočení a jazykové výuky. Z těch nejzajímavějších vybíráme:

Komunikujeme

Nelenili jsme ani v oblasti zlepšování zákaznického servisu. Nejen, že jsme pro vás připravili nové firemní propisky, ale také už přijímáme platební karty VISA, MasterCard a V Pay. Těšíme se na vás v naší kanceláři na výtečně dostupné adrese (Chronos Business Centre, Václavské náměstí, Praha), kde se můžeme po domluvě potkat i mimo pracovní hodiny.

A nezapomeňte, že oceníme všechny nápady na zlepšení naší práce. Tak nám napište, i když nebudete zrovna potřebovat žádnou poptávku.

Událost dne

15.prosince – 1944

Letadlo amerického swingového hudebníka Glenna Millera se ztratilo během bojového letu nad Lamanšským průlivem.

Nejnovější články

Psy, Kim a další zajímavosti z korejštiny

2.12.2018

Připadají vám asijské jazyky obzvláště složité? Možná…

přečíst článek

Moderní technologie pro tvorbu překladů

30.11.2018

Lze svěřit jazykový překlad počítači natolik, že…

přečíst článek

Obědy, romština a naše další novinky (3. čtvrtletí 2018)

29.11.2018

Pevně věříme, že předvánoční shon vás ještě…

přečíst článek