Jak si užíváte prázdniny? Je vám vedro? My jsme se také pěkně zapotili, především kvůli velkému množství práce, která se na nás ze všech stran valí. Možná i z tohoto důvodu nastal ten správný čas na rychlou rekapitulaci všeho, co se nám od dubna do června 2018 povedlo a co jsme pro vás připravili nového.

Středobodem veškerého našeho konání je spokojený zákazník. Společnost JSV International Assistant Service s.r.o., provozovatel webových stránek www.translation-interpreting.cz, se vám s veškerou úctou snažil v průběhu tří jarních měsíců servírovat to nejlepší v oborech jazykového překladatelství, tlumočení a výuky jazyků.

Proto také rozšiřujeme naše služby

Vyhotovíme vám například překlad z vietnamštiny a do vietnamštiny pouze za 800 Kč /NS. Umíme standardní, ale i soudní, notářské a další odborné překlady.

Nově zařizujeme superlegalizaci na Velvyslanectví Čínské lidové republiky (Pelléova 1116/18a, 160 00 Praha 6-Bubeneč). Jedná se o nejvyšší ověření veřejných listin správním orgánem pro možnost použití v zahraničí.Děláme též audio nahrávky (včetně mluveného slova) jako zpravodajství, zpracování populárních témat (npř. historie města) a jiné požadavky. Všechno od rodilých mluvčích a ve formátu MP3.

Rádi se pochlubíme dobrou referencí

Nahlédněte do naší sekce Reference, kam jsme přidali několik nových poděkování od našich spokojených klientů:

A dále zlepšujeme náš zákaznický servis

Využijte možnost parkování ZDARMA přímo v administrativní budově Chronos Business Centre, kde v pátém patře sídlíme. Vjezd vede z Jindřišské ulice 832/1. Zapůjčíme vám dokonce i firemní automobil k využití na obchodních schůzkách nebo k odvozu na letiště.

Navíc pravidelně přinášíme praktické rady a zajímavosti

Na jaře jste si mohli v našem internetovém magazínu přečíst celou řadu podnětných i oddychových článků. Z těch nejvíce navštěvovaných jsme vybrali:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *