Naho
+420 602 276 400, 603 525 299 | VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ 832/19, PRAHA 1 | info@translation-interpreting.cz | Pondělí - Pátek: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

SUPERlegalizace, DUO seriálů a naše další novinky (2. čtvrtletí 2019)

9.9.2019 | Umístěno v: Rekapitulace | Štítky: , , , , , ,

Teď už se díky nám dorozumíte i v Tibetu.

Globalizovaný svět, masivní cestování a jiné trendy současné moderní doby s sebou přinášejí čím dál větší kvantum cizích slov do národních jazyků. Ani čeština toho pochopitelně není ušetřena. Snažíme se pro vás prosekávat v „džungli cizích slov“ schůdnou cestu a pořád pro vás máme něco nového. Tak proč to občas nesumarizovat, abyste měli přehled?

Též konec jara a horké léto přineslo v podání společnosti JSV International Assistant Service s.r.o. pestrobarevnou mozaiku zajímavostí a novinek. Pojďme si je tedy stručně připomenout.

Nově překládáme i tibetšinu, igboštinu a jiné jazyky

Jistě jste si všimli radikálního rozšíření jazyků, se kterými dokážeme pracovat – překládat je oběma směry (tzn. z češtiny a do češtiny), soudně ověřovat, připravovat listiny. Kvůli jejich originalitě a specializaci našich překladatelů účtujeme na základě vašeho požadavku individuální cenu, stačí poslat e-mail či vyplnit poptávkový formulář. Ozveme se, spočítáme cenu a zajistíme vše potřebné.

Děláme superlegalizaci v mimořádně širokém záběru

Rozšiřujeme také naše služby v oblasti superlegalizace. Jedná se o ověření úředních listin pro použití v zahraničí (typicky např. rodný list, výpis z obchodního rejstříku apod.), ke kterému nestačí běžná apostila. Tento nejvyšší stupeň ověření listin probíhá na velvyslanectví jednotlivých států a my ho pro vás dokážeme zařídit. Například na velvyslanectví Číny nebo Spojených arabských emirátů.

Ukončili jsme seriál o netradičních metodách výuky cizích jazyků

Možná to zní na první poslech zvláštně, chlubit se koncem něčeho, ovšem v tomto případě je pýcha skutečně na místě. Série článků na téma „netradiční výuka jazyků“ totiž dosáhla 16 dílů a v podstatě vyčerpala vše podstatné, co trh alternativní jazykové výuky nabízí. Představili jsme vám metody nejznámější, nejprověřenější a zároveň alespoň částečně používané v našich jazykových kurzech.

Zahájili jsme nové seriály o podivných slůvkách a městech jazyků

Když něco pěkného končí, tak něco pěkného naopak začíná. To je i případ našeho magazínu, kde sérii o alternativní výuce vystřídala hned dvojice seriálů poučných a zábavných zároveň. Světové metropole představujeme formou malých jazykových průvodců (Budapešť, Londýn, Madrid, Řím, Vídeň). A hledáme také ta nejpodivnější slova různých světových jazyků (angličtina, francouzština, italština, němčina, polština, ruština).

Decentní restrukturalizace webu: rozšiřujeme a přeskupujeme

Vzhledem k tomu, že naše nabídka se neustále rozšiřuje, rozhodli jsme se upravit strukturu webových stránek. Projděte si navigační lištu a uvidíte, že apostila a superlegalizace získaly své vlastní sekce, zatímco výuku jazyků jsme přesunuli do dalších služeb. Překlady, tlumočení i sekce podpůrného charakteru (poptávka, ceník, kontakt) zůstávají v původním stavu.

Událost dne

20.října – 1968

Bývalá první dáma USA Jacqueline Kennedyová se vdala za řeckého magnáta Aristotela Onassise.

Nejnovější články

Přijďte se za námi podívat na For Interior, PVA Letňany 10.–13. 10. 2019!

11.10.2019

Je nám ctí být přítomni jako překladatelská…

přečíst článek

Výuka naopak, transkreace, Řím. Takže to NEJ z magazínu

9.10.2019

Při pohledu do statistik to vypadá, že…

přečíst článek

Ugrofinové, tři délky hlásek a další zajímavosti z estonštiny

7.10.2019

Nejmenší a nejsevernější z pobaltských zemí –…

přečíst článek