Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Obědy, romština a naše další novinky (3. čtvrtletí 2018)

29.11.2018 | Umístěno v: Rekapitulace | Štítky: , , , , , , , , , , ,

Přejeme dobrou chuť s naším magazínem!

Přejeme dobrou chuť s naším magazínem!

Pevně věříme, že předvánoční shon vás ještě úplně neutavil a že ho zvládáte v klidu a s glancem. Navíc pro vás máme dvě dobré zprávy. Nejdříve si dáme třeba tu dobrou: nově nabízíme poukaz na naše služby, který můžete věnovat svým nejbližším, kamarádům či kolegům jako dárek pod stromeček. Zdali ho využijí k jazykovému kurzu nebo k lokalizaci webových stránek bude už čistě na nich.

A teď tu dobrou zprávu: přinášíme vám pravidelný přehled všech novinek ve společnosti JSV International Assistant Service s.r.o. od července do září 2018.

Nabízíme překlady romštiny

Rozšíření našeho jazykového portfolia představuje romský jazyk. Poradíme si s překlady z romštiny i do romštiny včetně překladů soudních a notářských. Využití takových textů najdete ve školství, státní správě, zdravotnictví a také u řady neziskových organizací. Romský jazyk je navíc velice pestrý, zvukomalebný a živý. Statistické údaje ostatně říkají, že ho používá 5 až 12 milionů mluvčích na celém světě.Překládáme též malajštinu

Mnohem větší exotikou voní malajský jazyk a také s ním vám nyní nově pomůžeme. Realizujeme překlady do malajštiny i z malajštiny ve velice slušných termínech a v nadstandardní kvalitě. Malajština se řadí mezi malajsko-polynéské jazyky jihovýchodní Asie a jako rodným jazykem s ní hovoří asi 30 miliónů lidí.

Podpořili jsme obědy pro děti

Při veškerém našem pracovním vytížení si rádi najdeme čas na pomoc lidem v nouzi. Již delší dobu sledujeme a podporujeme projekt „Obědy pro děti“. Klade si za cíl ulehčit sociálně slabším rodinám s rozpočtem na stravování jejich nejmladších a nejmenších členů. Finančním darem jsme přispěli na dobrou věc a věříme, že dětské žaludky už nikdy nebudou kručet hlady.

Hity jazykového magazínu

Pravidelnou porci zábavy, ponaučení a inspirace přinášíme v našem on-line magazínu. Za poslední 3 měsíce jsme v něm:

Na závěr se tedy vraťme na začátek. Přejeme vám klidné a příjemné prožití vánočních svátků i úspěšný vstup do nového roku a těšíme se na setkání se službami naší firmy.

Událost dne

14.prosince – 2002

Hans Enoksen zvolen premiérem Grónska. Oficiální jazykem je grónština

Nejnovější články

Psy, Kim a další zajímavosti z korejštiny

2.12.2018

Připadají vám asijské jazyky obzvláště složité? Možná…

přečíst článek

Moderní technologie pro tvorbu překladů

30.11.2018

Lze svěřit jazykový překlad počítači natolik, že…

přečíst článek

Obědy, romština a naše další novinky (3. čtvrtletí 2018)

29.11.2018

Pevně věříme, že předvánoční shon vás ještě…

přečíst článek