Rychlá kalkulace

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Odpovíme Vám ihned jakmile to bude možné. 

Soukromá poptávka
Firemní poptávka

V pracovní dny odpovíme během 10 – 15 minut, pokud máte urgentní poptávku k překladu – legalizaci, telefonujte

NON-STOP: +420 602 276 400

Každý je expert na něco jiného. My ovládáme jazyky.

Experti, furlandština a naše další novinky (4. čtvrtletí 2018)

Máme za sebou závěr roku – před Vánocemi trochu hektický, během nich klidný a hned po Silvestru plný přemýšlení, co pro vás udělat v následujících dvanácti měsících. Plánů máme hodně, ostatně snahu neustále zlepšovat naše služby dobře ukazuje rozhovor pro Local Experts. A tím se elegantně dostáváme ke shrnutí toho, co jsme dělali v minulém čtvrtletí.

To znamená, že vám přinášíme zavedený přehled všech novinek ve společnosti JSV International Assistant Service s.r.o. od října do začátku ledna 2018.

Ve zmiňovaném rozhovoru jednatelka společnosti Mgr. Jana Švihlová říká, že pro úspěch jsou důležité mj. „kvalita, profesionalita, proaktivní zákaznický přístup, vytrvalost, píle a pracovitost“. Přesně takovým způsobem přistupujeme k naší jazykové činnosti.

Nové jazyky v naší nabídce

Například neustále rozšiřujeme portfolio překládaných jazyků. Postupně jsme do něj přidali bengálštinu, darijštinu, furlandštinu, pandžábštinu, sinhálštinu a další lahůdky. Překládáme však nejenom z/do takových (u nás) málo známých (či chcete-li okrajových) jazyků, ale také z/do nejrozšířenějšího mezinárodního plánového jazyka esperanto.

Nezaháleli jsme ani v oblasti tlumočení a výuky jazyků. Vyšli jsme vstříc všem zájemcům o studium arabštiny i čínštiny a posílili jsme individuální kurzy těchto dvou z nejpoužívanějších rodných řečí na světě. Činili jsme se i na poli obchodního jednání s asistencí a simultánního a konsekutivního tlumočení.

Vzhledem ke zvyšující se poptávce po zajišťování apostily a superlegalizace nabízíme veškerou agendu na následujících velvyslanectvích:

Co nového v jazykovém magazínu

Nepřetržitý proud zábavy, ponaučení a inspirace nabízí náš on-line magazín. Za uplynulé 3 měsíce jsme v něm například:

Přejeme tedy co nejlepší rok 2019, minimum problémů s jazyky a v případě nouze co nejkratší cestu k nám. A rozhodně využijte poukaz na naše služby, který se hodí jako dárek k narozeninám, svátkům či nejrůznějším výročím. Perfektně v něm spojíte příjemné s užitečným. Tak ať se daří!

Mohlo by vás zajímat

Hindština. Přísloví, gramatika, zajímavosti

Hindština (hindī) patří k nejužívanějším jazykům nejen v Indii, ale také na celém světě (spolu s čínštinou, angličtinou a španělštinou). V Indii je sice pouze jedním z 23 oficiálních

Maráthština. Slovníček, gramatika, zajímavosti

Vzhledem k neuvěřitelnému počtu obyvatel Indie se tam v podstatě každý jenom trochu významnější jazyk řadí (s nadsázkou) mezi nejvíce používané na světě. Typický příklad představuje maráthština,