Ve světě jazyků se s námi neztratíte ani v roce 2019.

Ohlédnutí za rokem 2018 a přání do toho dalšího

Od zimy do zimy, 365 nocí, ale také stejný počet dní, naplněných prací, poznáváním i odpočinkem. Na začátku se rok zdál dlouhý, teď však už víme, že opět utekl jako splašený vlak a zůstal jenom ve vzpomínkách. Doufáme, že v krásných vzpomínkách, byť život nepřináší jenom hezké chvíle. Pojďme se společně ohlédnout za uplynulými dvanácti měsíci roku 2018, trochu je zhodnotit a zároveň se podívat do nejbližší budoucnosti.

Současná hektická doba nabízí ohromné množství příležitostí a je jenom na každém z nás, kterých a jakým způsobem se jich chopí. Znalost jazyků patří k faktorům, které naši cenu na tomto globalizovaném „lidském tržišti“ výrazným způsobem navyšují. Inu, nikoliv nadarmo se neříká „kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem“.

Hlavní poslání překladatelské a tlumočnické agentury JSV International Assistant Service s.r.o. představuje pomáhat vám s tím.

Na cestě za porozuměním cizím jazykům

V duchu tohoto hesla se nesla i naše činnost v minulém roce. Zvýšili jsme počet překládaných jazyků, mezi něž teď patří i exotická pandžábština, darijština nebo furlandština. Pro novinky v našem portfoliu však není třeba cestovat za hranice všedních dní, což dosvědčuje například romština. Posílili jsme řady našich tlumočníků, abychom vám mohli nabídnout ještě kvalitnější služby v oblasti obchodní asistence a soudního tlumočení. Nabízíme realizaci apostily a superlegalizace. Dále rozšiřujeme výuku jazyků.Vzdělávání však stojí především na vás. Nikdy za vás nenajdeme motivaci ke zlepšování, k cestě za novými výzvami, k hledání dalších – často skrytých – možností. Pracujete-li na pozici, kde je znalost cizího jazyka nevyhnutelná, zajišťujete-li překlady ve vaší společnosti, jezdíte-li často do zahraničí na důležitá jednání, hledáte-li kvalitního dodavatele tlumočnického servisu, chcete-li se opravdu konečně naučit anglicky, jsme tady pro vás.

PF 2019

Naznačeným směrem se budeme ubírat i v roce 2019. Uděláme maximum pro udržení kvality našich překladů, tlumočení, jazykové výuky, korektur a dalších služeb. Chystáme změny cílené na rozvoj kvality a rychlosti za současného udržení přijatelných cen, které jsou rozumné pro obě strany. Hledáme nové způsoby, jak posouvat standard a zaměření jazykového servisu, což dokazuje například implementace některých metod alternativní výuky jazyků.

Vážení klienti a čtenáři, rádi bychom vám popřáli vše nejlepší v roce 2019. Užijte si ho podle sebe a svých možností, v každém případě šťastně, ve zdraví a v dobré kondici. Co si pod tím představíte konkrétně, to už je pouze na vás. My v každém případě rádi budeme vaším majákem ve světě jazyků!

Vaše agentura JSV International Assistant Service s.r.o.

Mohlo by vás zajímat

Na kterém ministerstvu vyřídit apostilu

Připojením apostily (neboli vyššího ověření listin) k oficiálnímu dokumentu se prokazuje jeho ověření za účelem použití v zahraničí. Tuto tzv. legalizaci mají na starosti jednotlivá ministerstva

Vylepšujeme pro vás web JSV

Chceme, abyste se na našich webových stránkách cítili příjemně, dobře se orientovali a rychle našli vše, co potřebujete. Zároveň si uvědomujeme, že web je živým