Rozsah našich jazykových služeb je široký.

Vyberte si z našeho širokého portfolia služeb

Na první pohled by se mohlo zdát, že práce překladatelské agentury se točí především kolem překládání, případně kolem tlumočení a výuky cizích řečí. Ano, je to velká část naší práce, avšak naším cílem je nabídnout vám komplexní škálu služeb souvisejících s porozuměním zahraničním jazykům.

Hlavní výhodou takového přístupu je možnost vzájemného doplňování jednotlivých služeb. Typickým příkladem je zákazník, který potřebuje něco přeložit a rozhodne se, že do budoucna se cizí jazyk naučí sám na takové úrovni, aby už za překlady nemusel platit. Rádi mu pomůžeme s převedením textů do češtiny (a naopak) v první fázi i s výukou ve fázi druhé.

Překlady bez slovníku a kvalitně

Proto v rámci překladatelského servisu zvládneme nejen standardní překlady několika desítek jazyků angličtinou počínaje a vietnamštinou konče. Zajišťujeme také soudní překlady, notářské překlady, lokalizace webových stránek a specializované úkony jako superlegalizaci a apostilu.

Výuka jazyků on-line i ve třídě

Jak jsme se již zmínili, častým požadavkem našich klientů je naučit se nebo se zdokonalit v ovládání některého ze světových jazyků. Žádný problém, spolupracujeme pouze se špičkovými lektory, kteří s ohledem na specifické požadavky zákazníka zvolí nejideálnější způsob výuky angličtiny, němčiny, čínštiny a dalších rozšířených jazyků.

Tlumočení, šušotáž a další kouzla

Možná byste to neřekli, ale nejvíce specifickým oborem naší agentury je tlumočnická činnost. Zahrnuje nejen klasické tlumočení a soudní tlumočení, ale také dvě zvláštní kategorie, využívané zvláště v současném uspěchaném a globalizovaném světě. Jedná se o tlumočení v zahraničí a o asistence u obchodního jednání. Umíme též zabezpečit konferenční a tlumočnickou techniku na jakýkoliv typ společenské akce.

Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete – jsme váš maják ve světě jazyků. Stačí nás kontaktovat nebo využít poptávkový formulář. Těšíme se na spolupráci!

Mohlo by vás zajímat

Na kterém ministerstvu vyřídit apostilu

Připojením apostily (neboli vyššího ověření listin) k oficiálnímu dokumentu se prokazuje jeho ověření za účelem použití v zahraničí. Tuto tzv. legalizaci mají na starosti jednotlivá ministerstva

Vylepšujeme pro vás web JSV

Chceme, abyste se na našich webových stránkách cítili příjemně, dobře se orientovali a rychle našli vše, co potřebujete. Zároveň si uvědomujeme, že web je živým