Naho
+420 602 276 400, 603 525 299 | VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ 832/19, PRAHA 1 | info@translation-interpreting.cz | Pondělí - Pátek: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Překládané jazyky

Překládáme z několika desítek jazyků do češtiny i naopak, umíme též jakoukoliv kombinaci dvou různých cizích jazyků (například z angličtiny do francouzštiny a němčiny a verza). Naše překlady jsou přesné, rychlé a za rozumnou cenu. Vždy je zajišťují rodilí mluvčí nebo prověření odborníci s vysokou znalostí daného jazyka. Nechejte překlad na profesionálech. Nezapomeňte, že kvalita překladu vždy vypovídá o jeho autorovi.

Kontaktujte nás

Jaké jazyky překládáme

Zvládneme přeložit téměř jakýkoliv jazyk. Překládáme všechny světové jazyky:
preklady-final

Přeložíme i další jazyky, kterými hovoří milióny lidí na celém světě:

Problém pro nás nejsou ani různé, méně používané jazyky:

Méně užívané jazykové verze:

 

Vyhotovíme Vám překlad, i se soudním ověřením do/z jazyků:

Afrikánština, AmharštinaAramejština, Baskičtina, Bretonština, Cebuánština, Čečenština, ČičevštinaFilipínština, Fríština, GalicijštinaGudžaráština, HauštinaHavajština, Hindština, Hmongština, IgboštinaIlonggo, Irština, JavánštinaJidiš, Jorubština, KannadštinaKanonština, Khmérština, KorsičtinaKurdština, Laoština, Lucemburština, MalgaštinaMandarínština, Maorština, Maltština, Marátština, NepálštinaOkcitánština, PaštšinaRotumanština, Sanskrt, SesothštinaSardinština, Sindhijština, Somálština, Starořečtina, SundánštinaSvanhilština, ŠonštinaTagalog, Tamilština, TelugžštinaTibetština, Velština, Vlámština, XhoštinaZnaková řeč, Zulu.

Co překládáme

Přeložíme pro Vás libovolný druh i rozsah textu. Realizujeme standardní překlady, soudní překlady, technické překlady i překlady z nejrůznějších oborů (fyzika, chemie, personalistika, marketing atd.).

Uděláme pro Vás překlad menších (např. e-maily, dopisy, smlouvy, rodné listy, životopisy, hudební texty) i větších dokumentů (např. internetové stránky, knihy, učebnice, technické návody).

 

 
 

Událost dne

17.srpna – 1962

Osmnáctiletý zedník Peter Fechter byl zastřelen východoněmeckými pohraničníky při pokusu o překročení Berlínské zdi.

Nejnovější články

Středník, antika a další zajímavosti z řečtiny

5.8.2019

Řecko představuje oblíbený cíl mnoha letních dovolených,…

přečíst článek

Vídeň, rakouské hlavní město plné jazyků

29.7.2019

Ne nadarmo se Vídni (německy Wien, anglicky…

přečíst článek

Translatologie, věda jako každá jiná

27.7.2019

Zjednodušeně napsáno, ústními překlady se zabývají tlumočníci,…

přečíst článek