Naho
+420 602 276 400, 603 525 299 | VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ 832/19, PRAHA 1 | info@translation-interpreting.cz | Pondělí - Pátek: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Soudní překlady

Mezi nejnáročnější překladatelské činnosti se řadí SOUDNÍ PŘEKLADY. Jedná se o oficiální dokumenty, které se stávají nedílnou, notářsky spojenou součástí soudních spisů.

Nároky na ně jsou proto opravdu vysoké a je nutné realizace soudního překladu soudními překladateli a tlumočníky jmenovaným soudem v ČR.

Překlady jsou vypracovávané dle mezinárodní normy ISO 9001:2009.

Kontaktujte nás

Jak zadat objednávku soudního překladu

Můžete využít širokých služeb soudního překladu. Vyhotovíme Vám i urgentní objednávky soudního překladu do 12 hodin se 100% příplatkem ceny. Působíme na celém území České republiky, ale zároveň přijímáme také objednávky ze zahraničí.

1) Originál dokumentu – osobně přineste originál dokladu nebo jej pošlete poštovní cestou či mesengerem/kurýrem k nám na adresu sídla. Matriční doklady, diplomy – notářsky ověřené kopie.

2) Vypíšeme si s Vámi objednávku – ta obsahuje název objednávané služby – jazykové kombinace a její ceny dle našeho platného ceníku. Obsahuje také informace: Jméno a telefonní kontakt, popř.i jiné. Všechny osobní údaje jsou zpracovávány v rámci GDPR.

Konečná sazba je vypočtena z výsledného překladu. Vezmeme si na Vás telefonní nebo emailový kontakt a ihned po vyhotovení soudního překladu Vás budeme kontaktovat SMS zprávou nebo e-mailem.

3) Termíny dodání a jiné služby – ověření listin, apostily, aj. upřesníme a zařídíme za Vás. Můžete nám klást jakékoliv požadavky se soudní listinou, vyslechneme si Vaše připomínky a rádi je s Vámi zkonzultujeme.

Vyhotovené soudní překlady jsou opatřeny na zadní straně soudní doložkou s číslem a datem jeho archivace. V případě ztráty či odcizení jej lze kdykoliv vyhledat ve státních spisech a opatřit si kopii (opis).

 

Objednejte si a využijte našich služeb soudního překladu

 

Víme, že rychlost realizace je v současnosti velice důležitá. Proto soudní překlad o rozsahu do jedné strany vyhotovíme do následujícího dne bez jakýchkoliv příplatků (Evropské jazyky). Zajistíme Vám také službu kopií dokladů, ověřené kopie, notářsky ověřených kopií, apostily, superlegalizace, apod. Tato služba je zpoplatněna.

Soudní překlady většího rozsahu než jedna strana připravíme dle domluvy během 3 až 5 pracovních dnů. V rámi asijských aj.jazyků termíny vypracování 5-15 pracovních dnů. Více dle každého individuálního jazyka.
 
O přesném termínu dokončení a konečné ceně za překlad Vás budeme informovat SMS zprávou. Prosím vyčkejte na obdržení zprávy, dříve nejsme schopni pro Vás zajistit.
 
CENA ZA VÝSLEDNÝ PŘEKLAD VÁM BUDE ZASLÁNA SMS ZPRÁVOU – JE KONEČNÁ ČÁSTKA, VYCHÁZEJÍCÍ Z NAŠEHO PLATNÉHO CENÍKU.
 
 

#Soudní překlady albánština#Soudní překlady angličtina#Soudní překlady arabština#Soudní překlady arménština#Soudní překlady ázerbájdžánština#Soudní překlady barmština#Soudní překlady bengálština#Soudní překlady běloruština#Soudní překlady bosenština#Soudní překlady bulharština#Soudní překlady čečenština#Soudní překlady černohorština#Soudní překlady čínština#Soudní překlady dánština#Soudní překlady darijština#Soudní překlady esperanto#Soudní překlady estonština#Soudní překlady finština#Soudní překlady francouzština#Soudní překlady furlandština#Soudní překlady gruzínština#Soudní překlady hebrejština#Soudní překlady chorvatština#Soudní překlady indonéština#Soudní překlady islandština#Soudní překlady italština#Soudní překlady japonština#Soudní překlady katalánština#Soudní překlady kazaština#Soudní překlady korejština#Soudní překlady kurdština#Soudní překlady kyrgyzština#Soudní překlady latina#Soudní překlady litevština#Soudní překlady lotyština#Soudní překlady maďarština#Soudní překlady makedonština#Soudní překlady malajština#Soudní překlady moldavština#Soudní překlady mongolština#Soudní překlady němčina#Soudní překlady nizozemština#Soudní překlady norština#Soudní překlady pandžábština#Soudní překlady paštu#Soudní překlady perština#Soudní překlady polština#Soudní překlady portugalština#Soudní překlady rumunština#Soudní překlady ruština#Soudní překlady řečtina#Soudní překlady sinhalština#Soudní překlady slovenština#Soudní překlady slovinština#Soudní překlady srbština#Soudní překlady španělština#Soudní překlady švédština#Soudní překlady tádžičtina#Soudní překlady thajština#Soudní překlady turečtina#Soudní překlady ukrajinština#Soudní překlady uzbečtina#Soudní překlady urdština#Soudní překlady vietnamština#Soudní překlady vlámština#

 

Úředně ověřené kopie

 

Ověřená kopie – CzechPoint

 

Za listinu

 

200,-Kč

Ověřená kopie – Notářské ověření Za listinu 300,-Kč

 

 

 

 

Událost dne

20.října – 1968

Bývalá první dáma USA Jacqueline Kennedyová se vdala za řeckého magnáta Aristotela Onassise.

Nejnovější články

Přijďte se za námi podívat na For Interior, PVA Letňany 10.–13. 10. 2019!

11.10.2019

Je nám ctí být přítomni jako překladatelská…

přečíst článek

Výuka naopak, transkreace, Řím. Takže to NEJ z magazínu

9.10.2019

Při pohledu do statistik to vypadá, že…

přečíst článek

Ugrofinové, tři délky hlásek a další zajímavosti z estonštiny

7.10.2019

Nejmenší a nejsevernější z pobaltských zemí –…

přečíst článek