Naho
+420 602 276 400, 603 525 299 | VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ 832/19, PRAHA 1 | info@translation-interpreting.cz | Pondělí - Pátek: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Soudní překlady

Mezi nejnáročnější překladatelské činnosti se řadí SOUDNÍ PŘEKLADY. Jedná se o oficiální dokumenty, které se stávají nedílnou, notářsky spojenou součástí soudních spisů.

Nároky na ně jsou proto opravdu vysoké a je nutné realizace soudního překladu soudními překladateli a tlumočníky jmenovaným soudem v ČR.

Překlady jsou vypracovávané dle mezinárodní normy ISO 9001:2009.

Kontaktujte nás

JAK ZADAT OBJEDNÁVKU SOUDNÍHO PŘEKLADU

Můžete využít širokých služeb soudního překladu. Vyhotovíme Vám i urgentní objednávky soudního překladu do 12 hodin se 100% příplatkem ceny. Působíme na celém území České republiky, ale zároveň přijímáme také objednávky ze zahraničí.

1) Originál dokumentu – osobně přineste originál dokladu nebo jej pošlete poštovní cestou či mesengerem/kurýrem k nám na adresu sídla. Matriční doklady, diplomy – notářsky ověřené kopie.

Chronos Business Centre
Václavské náměstí 832/19
Praha 1, 110 00
Česká republika

2) Vypíšeme si s Vámi objednávku – ta obsahuje název objednávané služby – jazykové kombinace a její ceny dle našeho platného ceníku. Obsahuje také informace: Jméno a telefonní kontakt, popř.i jiné. Všechny osobní údaje jsou zpracovávány v rámci GDPR.

Konečná sazba je vypočtena z výsledného překladu. Vezmeme si na Vás telefonní nebo emailový kontakt a ihned po vyhotovení soudního překladu Vás budeme kontaktovat SMS zprávou nebo e-mailem.

3) Termíny dodání a jiné služby – ověření listin, apostily, aj. upřesníme a zařídíme za Vás. Můžete nám klást jakékoliv požadavky se soudní listinou, vyslechneme si Vaše připomínky a rádi je s Vámi zkonzultujeme.

4) Platba – při zadání objednávky, je požadována platba předem! Soukromé a individuální osoby platba v celkové výši, nebo požadováno minimálně 50% z ceny soudního překladu, notářského ověření. Objednávka se bere za závaznou!
Firmy objednávající soudní překlady, vystavujeme fakturu se 14denní až 30denní splatností (dle domluvy).

Vyhotovené soudní překlady jsou opatřeny na zadní straně soudní doložkou s číslem a datem jeho archivace. V případě ztráty či odcizení jej lze kdykoliv vyhledat ve státních spisech a opatřit si kopii (opis).

 

OBJEDNEJTE SI A VYUŽIJTE NAŠICH SLUŽEB SOUDNÍHO PŘEKLADU

Víme, že rychlost realizace je v současnosti velice důležitá. Proto soudní překlad o rozsahu do jedné strany vyhotovíme do následujícího dne bez jakýchkoliv příplatků (Evropské jazyky). Zajistíme Vám také službu kopií dokladů, ověřené kopie, notářsky ověřených kopií, apostily, superlegalizace, apod. Tato služba je zpoplatněna.

Soudní překlady většího rozsahu než jedna strana připravíme dle domluvy během 3 až 5 pracovních dnů. V rámi asijských aj.jazyků termíny vypracování 5-15 pracovních dnů. Více dle každého individuálního jazyka.

O přesném termínu dokončení a konečné ceně za překlad Vás budeme informovat SMS zprávou. Prosím vyčkejte na obdržení zprávy, dříve nejsme schopni pro Vás zajistit.

 

CENA ZA VÝSLEDNÝ PŘEKLAD VÁM BUDE ZASLÁNA SMS ZPRÁVOU – JE KONEČNÁ ČÁSTKA, VYCHÁZEJÍCÍ Z NAŠEHO PLATNÉHO CENÍKU.

#Soudní překlady albánština#Soudní překlady angličtina#Soudní překlady arabština#Soudní překlady arménština#Soudní překlady ázerbájdžánština#Soudní překlady barmština#Soudní překlady bengálština#Soudní překlady běloruština#Soudní překlady bosenština#Soudní překlady bulharština#Soudní překlady čečenština#Soudní překlady černohorština#Soudní překlady čínština#Soudní překlady dánština#Soudní překlady darijština#Soudní překlady esperanto#Soudní překlady estonština#Soudní překlady finština#Soudní překlady francouzština#Soudní překlady furlandština#Soudní překlady gruzínština#Soudní překlady hebrejština#Soudní překlady chorvatština#Soudní překlady indonéština#Soudní překlady islandština#Soudní překlady italština#Soudní překlady japonština#Soudní překlady katalánština#Soudní překlady kazaština#Soudní překlady korejština#Soudní překlady kurdština#Soudní překlady kyrgyzština#Soudní překlady latina#Soudní překlady litevština#Soudní překlady lotyština#Soudní překlady maďarština#Soudní překlady makedonština#Soudní překlady malajština#Soudní překlady moldavština#Soudní překlady mongolština#Soudní překlady němčina#Soudní překlady nizozemština#Soudní překlady norština#Soudní překlady pandžábština#Soudní překlady paštu#Soudní překlady perština#Soudní překlady polština#Soudní překlady portugalština#Soudní překlady rumunština#Soudní překlady ruština#Soudní překlady řečtina#Soudní překlady sinhalština#Soudní překlady slovenština#Soudní překlady slovinština#Soudní překlady srbština#Soudní překlady španělština#Soudní překlady švédština#Soudní překlady tádžičtina#Soudní překlady thajština#Soudní překlady turečtina#Soudní překlady ukrajinština#Soudní překlady uzbečtina#Soudní překlady urdština#Soudní překlady vietnamština#Soudní překlady vlámština#

 

Událost dne

28.března – 2005

Kurmanbek Bakijev se stal předsedou vlády a prozatímním prezidentem Kyrgyzstánu. Kyrgyzština je západoturkický jazyk, nejvíce se podobá kazaštině a ujgurštině. Nejdříve se zapisovala arabským písmem, poté latinkou; pod vlivem SSSR přešla na cyrilici.

Nejnovější články

Nástrahy během překladu diplomu a jejich řešení

14.2.2020

Jak probíhá překlad diplomu a jeho notářské…

přečíst článek

Gaeltacht, leis a další zajímavosti z irštiny

3.1.2020

Tušíte, k čemu dojde, když si dáte tu…

přečíst článek

Nejkrásnější jazyky na světě. A jak si vedla čeština?

2.1.2020

Každý žebříček, který nehodnotní striktně dle měřitelných…

přečíst článek