Klasické tlumočení

Tlumočení je naprosto zásadní pro celou řadu společenských událostí, jako jsou obchodní jednání, konference, společenská setkání, prezentace a další akce se zahraniční účastí.

Nenechte si zhatit jejich úspěch a obraťte se na profesionální tlumočnickou agenturu. To samé platí i v případě, pokud jedete do zahraničí, nebo potřebujete tlumočit na úřadě.

Rozsah, možnosti a využití tlumočení

Nabízíme běžné tlumočení ve čtyřech desítkách jazyků a ve vysoké kvalitě. Máme bohaté zkušenosti z tlumočení na mezinárodních veletrzích v Evropě i Asii. Přizpůsobíme se kulturním zvykům v místě jednání. Jako tlumočníci pro nás pracují rodilí mluvčí tradičních (angličtina, němčina, ruština atd.) i méně obvyklých jazyků. Spolupracujeme i se specialisty v nejrůznějších oborech, mezi něž patří i: 

 • lidské zdroje a personalistika,
 • ekonomika, bankovnictví a investiční fondy,
 • právo,
 • přírodní vědy,
 • cestovní ruch a turistika.

Připravujete důležitý mezinárodní kongres? Nezoufejte, zvládneme i tlumočení v kombinaci několika světových jazyků najednou (např. pro francouzskou delegaci s tlumočením do angličtiny) a na libovolné odborné téma. Využijte našich tlumočnických služeb při:  

 • obchodním jednání,
 • obchodní konzultaci,
 • státní návštěvě,
 • akcích jako školení, meetingy, semináře, konference,
 • výročích a jiných událostech,
 • průvodcovství Prahou i po celé České republice.
# tlumočení albanština # tlumočení angličtina # tlumočení arabština # tlumočení arménština # tlumočení ázerbájdžánština # tlumočení barmština # tlumočení běloruština # tlumočení bengálština # tlumočení bosenština # tlumočení bulharština # tlumočení čečenština # tlumočení černohorština # tlumočení čínština # tlumočení dánština # tlumočení darijština # tlumočení esperanto # tlumočení estonština # tlumočení finština # tlumočení francouzština # tlumočení furlandština # tlumočení hebrejština # tlumočení chorvatština # tlumočení gruzínština # tlumočení indonéština # tlumočení islandština # tlumočení italština # tlumočení japonština # tlumočení katalánština # tlumočení kazaština # tlumočení korejština # tlumočení kurdština # tlumočení kyrgyzština # tlumočení latina # tlumočení litevština # tlumočení lotyština # tlumočení maďarština # tlumočení makedonština # tlumočení moldávština # tlumočení mongolština # tlumočení němčina # tlumočení nizozemština # tlumočení norština # tlumočení pandžábština # tlumočení perština # tlumočení polština # tlumočení portugalština # tlumočení rumunština # tlumočení ruština # tlumočení řečtina # tlumočení slovenština # tlumočení slovinština # tlumočení srbština # tlumočení španělština # tlumočení švédština # tlumočení tádžičtina # tlumočení thajština # tlumočení turečtina # tlumočení ukrajinština # tlumočení urdština # tlumočení uzbečtina # tlumočení vietnamština # tlumočení vlámština

Doporučení: Objednejte si tlumočníka na tlumočnickou nebo obchodní akci dostatečně dopředu, ve větším časovém horizontu předem (ideálně 1 měsíc předem). V takovém případě Vám můžeme s jistotou zajistit kvalitu, 100% připravenost tlumočníka a sazbu, která je stanovena v ceníku.

Kde všude tlumočíme

Zajistíme simultánní (konferenční) tlumočení, konsekutivní tlumočení i tlumočení po telefonu v rámci celé ČR i celosvětově. Na místo určení rádi zajistíme dopravu, za kterou zaplatíte cestovné (zákonem určená hodnota činí 6,50 Kč za kilometr a opotřebení automobilu) a stravné (dle zákonem stanovené sazby na pracovní den v eurech). Vypočtěte si sazbu cestovného   Zařídíme i tlumočení na klíč v konkrétní situaci (např. nákup automobilu či nemovitosti v zahraničí). Z průběhu jakéhokoliv tlumočení pořídíme pro potřeby klienta nahrávku, audio záznam, zápis nebo jinou digitalizaci.