Rychlá kalkulace

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Odpovíme Vám ihned jakmile to bude možné. 

Soukromá poptávka
Firemní poptávka

V pracovní dny odpovíme během 10 – 15 minut, pokud máte urgentní poptávku k překladu – legalizaci, telefonujte

NON-STOP: +420 602 276 400

Klasické tlumočení

Tlumočení je naprosto zásadní pro celou řadu společenských událostí, jako jsou obchodní jednání, konference, společenská setkání, prezentace a další akce se zahraniční účastí.

Nenechte si zhatit jejich úspěch a obraťte se na profesionální tlumočnickou agenturu. To samé platí i v případě, pokud jedete do zahraničí, nebo potřebujete tlumočit na úřadě.

Rozsah, možnosti a využití tlumočení

Nabízíme běžné tlumočení ve čtyřech desítkách jazyků a ve vysoké kvalitě. Máme bohaté zkušenosti z tlumočení na mezinárodních veletrzích v Evropě i Asii. Přizpůsobíme se kulturním zvykům v místě jednání. Jako tlumočníci pro nás pracují rodilí mluvčí tradičních (angličtina, němčina, ruština atd.) i méně obvyklých jazyků. Spolupracujeme i se specialisty v nejrůznějších oborech, mezi něž patří i: 

 

 • lidské zdroje a personalistika,
 • ekonomika, bankovnictví a investiční fondy,
 • právo,
 • přírodní vědy,
 • cestovní ruch a turistika.

Připravujete důležitý mezinárodní kongres? Nezoufejte, zvládneme i tlumočení v kombinaci několika světových jazyků najednou (např. pro francouzskou delegaci s tlumočením do angličtiny) a na libovolné odborné téma. Využijte našich tlumočnických služeb při:  

 • obchodním jednání,
 • obchodní konzultaci,
 • státní návštěvě,
 • akcích jako školení, meetingy, semináře, konference,
 • výročích a jiných událostech,
 • průvodcovství Prahou i po celé České republice.

Volejte! Non-stop

# tlumočení albanština # tlumočení angličtina # tlumočení arabština # tlumočení arménština # tlumočení ázerbájdžánština # tlumočení barmština # tlumočení běloruština # tlumočení bengálština # tlumočení bosenština # tlumočení bulharština # tlumočení čečenština # tlumočení černohorština # tlumočení čínština # tlumočení dánština # tlumočení darijština # tlumočení esperanto # tlumočení estonština # tlumočení finština # tlumočení francouzština # tlumočení furlandština # tlumočení hebrejština # tlumočení chorvatština # tlumočení gruzínština # tlumočení indonéština # tlumočení islandština # tlumočení italština # tlumočení japonština # tlumočení katalánština # tlumočení kazaština # tlumočení korejština # tlumočení kurdština # tlumočení kyrgyzština # tlumočení latina # tlumočení litevština # tlumočení lotyština # tlumočení maďarština # tlumočení makedonština # tlumočení moldávština # tlumočení mongolština # tlumočení němčina # tlumočení nizozemština # tlumočení norština # tlumočení pandžábština # tlumočení perština # tlumočení polština # tlumočení portugalština # tlumočení rumunština # tlumočení ruština # tlumočení řečtina # tlumočení slovenština # tlumočení slovinština # tlumočení srbština # tlumočení španělština # tlumočení švédština # tlumočení tádžičtina # tlumočení thajština # tlumočení turečtina # tlumočení ukrajinština # tlumočení urdština # tlumočení uzbečtina # tlumočení vietnamština # tlumočení vlámština

Doporučení: Objednejte si tlumočníka na tlumočnickou nebo obchodní akci dostatečně dopředu, ve větším časovém horizontu předem (ideálně 1 měsíc předem). V takovém případě Vám můžeme s jistotou zajistit kvalitu, 100% připravenost tlumočníka a sazbu, která je stanovena v ceníku.

Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp