Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Klasické tlumočení

Tlumočení je naprosto zásadní pro celou řadu společenských událostí, jako jsou obchodní jednání, konference, společenská setkání, prezentace a další akce nejrůznějšího charakteru se zahraniční účastí. Nenechte si zhatit jejich úspěch a obraťte se na profesionální tlumočnickou agenturu. To samé platí i v případě, pokud jedete do zahraničí, nebo potřebujete tlumočit na úřadě.

Kontaktujte nás

Rozsah, možnosti a využití tlumočení

Business handshake, the deal Is finalized

Nabízíme jakékoliv běžné tlumočení ve čtyřech desítkách jazyků a ve vysoké kvalitě. Máme bohaté zkušenosti z tlumočení na mezinárodních veletrzích v Evropě i Asii. Přizpůsobíme se kulturním zvykům v místě jednání. Jako tlumočníci pro nás pracují rodilí mluvčí tradičních (angličtina, němčina, ruština atd.) i méně obvyklých jazyků. Spolupracujeme i se specialisty v nejrůznějších oborech, mezi něž patří i:

Připravujete důležitý mezinárodní kongres? Nezoufejte, zvládneme i tlumočení v kombinaci několika světových jazyků najednou (např. pro francouzskou delegaci s tlumočením do angličtiny) a na libovolné odborné téma. Využijte našich tlumočnických služeb při:

#tlumočení albanština#tlumočení angličtina#tlumočení arabština#tlumočení arménština#tlumočení ázerbájdžánština#tlumočení barmština#tlumočení běloruština#tlumočení bengálština#tlumočení bosenština#tlumočení bulharština#tlumočení čečenština#tlumočení černohorština#tlumočení čínština#tlumočení dánština#tlumočení darijština#tlumočení esperanto#tlumočení estonština#tlumočení finština#tlumočení francouzština#tlumočení furlandština#tlumočení hebrejština#tlumočení chorvatština#tlumočení gruzínština#tlumočení indonéština#tlumočení islandština#tlumočení italština#tlumočení japonština#tlumočení katalánština#tlumočení kazaština#tlumočení korejština#tlumočení kurdština#tlumočení kyrgyzština#tlumočení latina#tlumočení litevština#tlumočení lotyština#tlumočení maďarština#tlumočení makedonština#tlumočení moldávština#tlumočení mongolština#tlumočení němčina#tlumočení nizozemština#tlumočení norština#tlumočení pandžábština#tlumočení perština#tlumočení polština#tlumočení portugalština#tlumočení rumunština#tlumočení ruština#tlumočení řečtina#tlumočení sinhálština#tlumočení slovenština#tlumočení slovinština#tlumočení srbština#tlumočení španělština#tlumočení švédština#tlumočení tádžičtina#tlumočení thajština#tlumočení turečtina#tlumočení ukrajinština#tlumočení urdština#tlumočení uzbečtina#tlumočení vietnamština#

Doporučení: Zajistěte si tlumočníka na tlumočnickou nebo obchodní akci dostatečně dopředu, ve větším časovém horizontu předem (nejideálněji 1 měsíc předem). V tomto případě Vám můžeme s jistotou zajistit kvalitu, 100 % připravenost tlumočníka a sazbu, která je stanovena v ceníku.


 

Kde všude tlumočíme

Zajistíme simultánní (konferenční) tlumočení, konsekutivní tlumočení i tlumočení po telefonu v rámci celé ČR i celosvětově. Na místo určení rádi zajistíme dopravu, za kterou zaplatíte cestovné (zákonem určená hodnota činí 4,00 Kč za kilometr a opotřebení autobobilu) a stravné (dle zákonem stanovené sazby na pracovní den v eurech).

Vypočtěte si sazbu cestovného

Cestovní náhrady – diety 2018 dle zemí

Albánie   35 Euro
Belgie   50 Euro
Bosna a Hercegovina   35 Euro
Černá Hora   35 Euro
Dánsko   50 Euro
Estonsko   40 Euro
Černá Hora   35 Euro
Finsko   50 Euro
Francie   45 Euro
Chorvatsko   35 Euro
Irsko   45 Euro
Itálie   45 Euro
Kypr   40 Euro
Litva   40 Euro
Lucembursko   45 Euro
Maďarsko   35 Euro
Makedonie   35 Euro
Německo   45 Euro
Norsko   55 Euro
Polsko   35 Euro
Portugalsko   40 Euro
Rakousko   45 Euro
Rumunsko   35 Euro
Rusko   45 Euro
Rusko   45 Euro
Řecko   40 Euro
Slovensko   35 Euro
Slovinsko   35 Euro
Španělsko   40 Euro
Švédsko   50 Euro
Švýcarsko   75 CHF
Ukrajina   45 Euro
Velká Británie   45 GBP

Zařídíme i tlumočení na klíč v konkrétní situaci (např. nákup automobilu či nemovitosti v zahraničí). Z průběhu jakéhokoliv tlumočení pořídíme pro potřeby klienta nahrávku, audio záznam, zápis nebo jinou digitalizaci.

Ceny za tlumočení a kontakty

Naše ceny jsou i při službách nadstandardní úrovně velice přijatelné. Vyzkoušejte si nás a kontaktujte nás co nejdříve telefonicky nebo e-mailem.

 

 

Událost dne

11.prosince – 2000

Státy Evropské unie podepsaly Smlouvu z Nice

Nejnovější články

Psy, Kim a další zajímavosti z korejštiny

2.12.2018

Připadají vám asijské jazyky obzvláště složité? Možná…

přečíst článek

Moderní technologie pro tvorbu překladů

30.11.2018

Lze svěřit jazykový překlad počítači natolik, že…

přečíst článek

Obědy, romština a naše další novinky (3. čtvrtletí 2018)

29.11.2018

Pevně věříme, že předvánoční shon vás ještě…

přečíst článek