Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Obchodní jednání a asistence

Zajistíme komplexní servis pro Vaše zahraniční návštěvy včetně tlumočení. Kromě běžné rezervace letenek, hotelů, limuzín a jiných přidružených služeb nabízíme speciality jako vstupenky na kulturní akce, osobní nákup či zajištění víza. Uděláme vše pro to, aby se pobyt Vašich hostů v České Republice stal co nejkomfortnějším zážitkem bez jakýchkoliv starostí.

Kontaktujte nás

Balíček služeb během obchodních jednání

Služby, které poskytujeme v rámci asistence při obchodních jednáních, jsou velice různorodé. K jejich hlavním složkám patří tlumočení, mezinárodní cestovní asistence, plánování a zařizování obchodních cest, vyřízení a doprovod na služební cestě, zajištění víza, cestovní služby a osobní asistence.

Tlumočení

Zajistíme tlumočení v průběhu celého pobytu Vašich zahraničních partnerů a jakékoliv jiné návštěvy z cizího státu u nás. Tlumočíme ze čtyř desítek jazyků bez ohledu na obor, počet hostů i délku akce.

obchodni-asistenceMezinárodní cestovní asistence a tlumočení

Chápeme časový tlak při zahraničních obchodních cestách. Dovolte nám tedy pomoci s veškerými cestovními i obchodními záležitostmi a přenechejte jejich kompletní a hladké vyřízení na nás. Zajistíme např. běžné letenky, transfer z letiště, ubytování v hotelu a rezervaci v restauraci.

Jsme schopni zařídit návštěvu operního či divadelního představení, symfonické a jiné koncerty. Splníme jakékoliv přání včetně sportovních událostí, golfu, tenisu – čehokoliv, aby se Vaše návštěva cítila dobře a výsledek setkání splnil Vaše očekávání.

Plánování cesty

Zařizujeme time management se vším všudy: rezervaci letenek, dopravu z letiště i na něj, pronájem aut a bytů, ubytování v hotelu, rezervaci restaurace, baru či klubu. Doporučíme místo setkání i zajímavou událost, koupíme vstupenky na kulturní, společenské, sportovní a jiné akce. Nabízíme služby osobního nákupu a donášky, osobního řidiče a průvodcovské služby po městě s prohlídkou pamětihodností.

Vyřízení a doprovod na služební cestě

Poskytujeme asistenci při služebních cestách, plánování letů, rezervace ubytování a hotelů, pronájem vozidel, rezervace v restauraci, cestovní plány a itineráře, zvací dopisy, organizaci dovolené, doporučení lokálních a národních festivalů nebo karnevalů atd.

Vyřízení víza

Zajistíme všechny typy víz anglicky i rusky (pro občany EU i mimo EU) včetně jejich obnovy a prodloužení. Vyřídíme povolení k trvalému pobytu, provedeme nábor a personální poradenství.

Cestovní služby

Obstaráme:

Osobní Asistence

Připravíme dokumenty jako oficiální zprávy a dopisy, zápisy ze schůzí, zprávy, prohlášení, policejní zprávy, rukopisy, telefonní poznámky, atd. formou digitálního přepisu či audio psaní (analogové pásky). Vytváříme formátování dokumentu, korektury, kopírování, vkládání dat a internetový průzkum. Zajistíme zpracování dat a databází, fakturaci, sociální média a blog management.

Ceny a kontakt

Kontaktujte nás ohledně asistence pro Vaši obchodní návštěvu ze zahraničí a my Vám dodáme cenovou kalkulaci. Uvidíte, že naše služby jsou nejen kvalitní, ale také cenově dostupné.
 

Událost dne

18.června – 1979

Podpis smlouvy SALT II mezi USA a SSSR.

Nejnovější články

Křupani, prezidenti a další zajímavosti z běloruštiny

11.6.2019

Bělorusko patří k zemím, kde se mluví…

přečíst článek

Londýn, britské hlavní město plné jazyků

5.6.2019

Není žádným překvapivým faktem, že Londýn je…

přečíst článek

Paštó, divný slova a naše další novinky (1. čtvrtletí 2019)

31.5.2019

Vzpomenete si ještě na Vincence Babočku, který…

přečíst článek