Naho
+420 602 276 400, 603 525 299 | VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ 832/19, PRAHA 1 | info@translation-interpreting.cz | Pondělí - Pátek: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Obchodní jednání a asistence

Zajistíme komplexní servis pro Vaše zahraniční návštěvy včetně tlumočení. Kromě běžné rezervace letenek, hotelů, limuzín a jiných přidružených služeb nabízíme speciality jako vstupenky na kulturní akce, osobní nákup či zajištění víza. Uděláme vše pro to, aby se pobyt Vašich hostů v České Republice stal co nejkomfortnějším zážitkem bez jakýchkoliv starostí.

Kontaktujte nás

Balíček služeb během obchodních jednání

Služby, které poskytujeme v rámci asistence při obchodních jednáních, jsou velice různorodé. K jejich hlavním složkám patří tlumočení, mezinárodní cestovní asistence, plánování a zařizování obchodních cest, vyřízení a doprovod na služební cestě, zajištění víza, cestovní služby a osobní asistence.

Tlumočení

Zajistíme tlumočení v průběhu celého pobytu Vašich zahraničních partnerů a jakékoliv jiné návštěvy z cizího státu u nás. Tlumočíme ze čtyř desítek jazyků bez ohledu na obor, počet hostů i délku akce.

obchodni-asistenceMezinárodní cestovní asistence a tlumočení

Chápeme časový tlak při zahraničních obchodních cestách. Dovolte nám tedy pomoci s veškerými cestovními i obchodními záležitostmi a přenechejte jejich kompletní a hladké vyřízení na nás. Zajistíme např. běžné letenky, transfer z letiště, ubytování v hotelu a rezervaci v restauraci.

Jsme schopni zařídit návštěvu operního či divadelního představení, symfonické a jiné koncerty. Splníme jakékoliv přání včetně sportovních událostí, golfu, tenisu – čehokoliv, aby se Vaše návštěva cítila dobře a výsledek setkání splnil Vaše očekávání.

Plánování cesty

Zařizujeme time management se vším všudy: rezervaci letenek, dopravu z letiště i na něj, pronájem aut a bytů, ubytování v hotelu, rezervaci restaurace, baru či klubu. Doporučíme místo setkání i zajímavou událost, koupíme vstupenky na kulturní, společenské, sportovní a jiné akce. Nabízíme služby osobního nákupu a donášky, osobního řidiče a průvodcovské služby po městě s prohlídkou pamětihodností.

Vyřízení a doprovod na služební cestě

Poskytujeme asistenci při služebních cestách, plánování letů, rezervace ubytování a hotelů, pronájem vozidel, rezervace v restauraci, cestovní plány a itineráře, zvací dopisy, organizaci dovolené, doporučení lokálních a národních festivalů nebo karnevalů atd.

Vyřízení víza

Zajistíme všechny typy víz anglicky i rusky (pro občany EU i mimo EU) včetně jejich obnovy a prodloužení. Vyřídíme povolení k trvalému pobytu, provedeme nábor a personální poradenství.

Cestovní služby

Obstaráme:

Osobní Asistence

Připravíme dokumenty jako oficiální zprávy a dopisy, zápisy ze schůzí, zprávy, prohlášení, policejní zprávy, rukopisy, telefonní poznámky, atd. formou digitálního přepisu či audio psaní (analogové pásky). Vytváříme formátování dokumentu, korektury, kopírování, vkládání dat a internetový průzkum. Zajistíme zpracování dat a databází, fakturaci, sociální média a blog management.

Ceny a kontakt

Kontaktujte nás ohledně asistence pro Vaši obchodní návštěvu ze zahraničí a my Vám dodáme cenovou kalkulaci. Uvidíte, že naše služby jsou nejen kvalitní, ale také cenově dostupné.
 

Událost dne

20.října – 1968

Bývalá první dáma USA Jacqueline Kennedyová se vdala za řeckého magnáta Aristotela Onassise.

Nejnovější články

Přijďte se za námi podívat na For Interior, PVA Letňany 10.–13. 10. 2019!

11.10.2019

Je nám ctí být přítomni jako překladatelská…

přečíst článek

Výuka naopak, transkreace, Řím. Takže to NEJ z magazínu

9.10.2019

Při pohledu do statistik to vypadá, že…

přečíst článek

Ugrofinové, tři délky hlásek a další zajímavosti z estonštiny

7.10.2019

Nejmenší a nejsevernější z pobaltských zemí –…

přečíst článek