• +420 602 276 400, 602 276 100
 • info@translation-interpreting.cz
 • Václavské náměstí 808/66, Praha 1
 • Pondělí - Pátek 8:30 -12:30 13:00 – 17:30
Soudní tlumočení

Tlumočení během úředního jednání či na svatbách cizinců není jen tak a podléhá přísným pravidlům.

Soudně ověřený tlumočník má k vykonávání své funkce oprávnění a kulaté razítko. 

Využijte našich bohatých zkušeností, kvalitního servisu a nechte soudní tlumočení na nás. Ušetříme vám spoustu starostí a vše ohledně překládání bude časově mnohem jednodušší. Víme, co je třeba zařídit, a vy se nemusíte o nic starat.  

Soudní tlumočení a jeho využití

Soudního tlumočení se využívá všude tam, kde je zapotřebí styk se státními a jinými úřady či institucemi. Funkce tlumočníka má v takové chvíli oficiální charakter. Činnost soudních tlumočníků upravuje vyhláška o znalcích a tlumočnících. K provozování této profese je třeba vysokoškolské vzdělání a jmenování krajským soudem v místě tlumočníkova bydliště.

Kde všude se uplatňují naši soudní tlumočníci:  

 • úřední jednání s účastí cizích státních příslušníků,
 • jednání na odborech azylové a migrační politiky MV ČR,
 • při soudních jednáních,
 • během sňatku s příslušníkem jiného státu, při zařizování svatby a vyřizování dokumentů na matrice,
 • při jednáních u notáře nebo advokáta (např. na valné hromadě společnosti, při zakládání nové společnosti, při podepisování kupních smluv nemovitosti, při sepisování dlužního úpisu),
 • v rámci nostrifikačních zkoušek na středních a vysokých školách,
 • u testů pro získání řidičského průkazu atd.
Komu pomůžeme se soudním tlumočením

 Poskytujeme soudní tlumočení pro všechny skupiny zákazníků. Služby soudního tlumočníka nabízíme:

 • jednotlivcům (svatby a majetková vyrovnání, řidičské zkoušky, zajištění osobních dokladů a formalit),
 • firmám (založení společností včetně offshore, notářské zápisy),
 • úřadům (policejní výslechy, zadržení a vazba, inspekční kontroly).

#Soudní tlumočení albanština#Soudní tlumočení angličtina#Soudní tlumočení arabština#Soudní tlumočení arménština#Soudní tlumočení ázerbajdžánština#Soudní tlumočení barmština#Soudní tlumočení bengálština#Soudní tlumočení běloruština#Soudní tlumočení bosenština#Soudní  tlumočení bulharština#Soudní tlumočení čečenština#Soudní tlumočení černohorština#Soudní tlumočení čínština#Soudní tlumočení dánština#Soudní tlumočení darijština#Soudní tlumočení esperanto#Soudní tlumočení estonština#Soudní tlumočení finština#Soudní tlumočení furlandština#Soudní tlumočení francouzština#Soudní tlumočení gruzínština#Soudní tlumočení hebrejština#Soudní tlumočení chorvatština#Soudní tlumočení indonéština#Soudní tlumočení islandština#Soudní tlumočení italština#Soudní tlumočení japonština#Soudní tlumočení katalánština#Soudní tlumočení korejština#Soudní tlumočení kurdština#Soudní tlumočení kyrgyzština#Soudní tlumočení latina#Soudní tlumočení litevština#Soudní tlumočení lotyština#Soudní tlumočení maďarština#Soudní tlumočení makedonština#Soudní tlumočení moldávština#Soudní tlumočení mongolština#Soudní tlumočení němčina#Soudní tlumočení nizozemština#Soudní tlumočení norština#Soudní tlumočení pandžábština#Soudní tlumočení perština#Soudní tlumočení polština#Soudní tlumočení portugalština#Soudní tlumočení rumunština#Soudní tlumočení ruština#Soudní tlumočení řečtina#Soudní tlumočení slovenština#Soudní tlumočení slovinština#Soudní tlumočení srbština#Soudní tlumočení španělština#Soudní tlumočení švédština#Soudní tlumočení tádžičtina#Soudní tlumočení thajština#Soudní tlumočení turečtina#Soudní tlumočení ukrajinština#Soudní tlumočení urdština#Soudní tlumočení uzbečtina#Soudní tlumočení vietnamština#

Doporučení: Objednejte si termíny k soudnímu tlumočení nejméně 1 měsíc dopředu. Při nedostatku tlumočníků (obzvláště na specifické asijské, skandinávské aj. jazyky) nemůžeme garantovat na 100 % dostupnost tlumočníka – v případě urgentní poptávky po soudním tlumočení. V objednávkách méně než 1 měsíc před konáním soudního tlumočení se cenová sazba může navyšovat. K přípravě svatebních obřadů je zapotřebí, abyste nám předem zaslali Váš proslov a zprostředkovali kontakt na matriku.

Ceny soudního tlumočení a kontakty

Objednejte si naše soudní tlumočení v rámci celé ČR i celosvětově za velmi výhodné ceny. Na požadované místo zajistíme i dopravu (cestovné – 6,00 Kč za kilometr a opotřebení automobilu, a stravné – dle zákonem stanovené sazby na pracovní den v euro). Umíme též tlumočení na klíč ve speciální situaci. Z průběhu tlumočení můžeme zajistit libovolnou formou záznamu. Vypočtěte si sazbu cestovného.