Naho
+420 602 276 400, 603 525 299 | VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ 832/19, PRAHA 1 | info@translation-interpreting.cz | Pondělí - Pátek: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Výuka arabštiny

uvodni obrazek

Nabízíme kvalitní výuku arabštiny pro každého. Bez znalosti cizích jazyků se dnes neobejdete. Potřebujete získat lepší zaměstnání? Chystáte se na delší pobyt v zahraničí? Plánujete dovolenou u moře? Chcete rozumět filmům v originálním znění? Číst si webové stránky v arabštině? Stačí jen chtít a se vším ostatním vám rádi pomůžeme!

Kontaktujte nás

Naučíme Vás efektivně arabsky

První krok, rozhodnout se ke studiu, musíte vy. My však víme, jak na to, aby výsledky vaší jazykové přípravy byly co nejlepší. Při kurzech arabštiny totiž vyznáváme tyto zásady:

Naši lektoři pro kurzy arabského jazyka

Naprostou samozřejmostí pro špičkovou jazykovou přípravu v arabštině jsou kvalifikovaní učitelé. Naši lektoři mají dostatečnou praxi, jsou komunikativní a učební látku umí předávat zábavnou formou. Hodiny s nimi se nepronudíte, nýbrž naučíte!!

Arabštinu naučíme každého. I vás!

Dokážeme pracovat s každým studentem, bez věkového i jakéhokoliv jiného omezení. Výuku arabštiny v Praze i ostatních místech České republiky nabízíme pro předškolní děti, školní děti, středoškolské studenty, vysokoškoláky i širokou veřejnost. Zajišťujeme též individuální výuku arabštiny a skupinovou výuku pro právnické subjekty.

Oborové specializace arabských jazykových kursů

S ohledem na vaše potřeby se jazyková příprava arabského jazyka může zaměřit na libovolný obor, specializaci či lidskou činnost jako např.:

VÝUKA ARABŠTINY – CENÍK

I. VÝUKA ARABSKÉHO JAZYKA – INDIVIDUÁLNĚ (1-2 OSOBY)
a) Individuální výuka
b) Individuální výuka
60 minut 1.000,-Kč
90 minut 1.400,-Kč
II. VÝUKA ARABSKÉHO JAZYKA – SKUPINOVĚ (< 5 OSOB)
a) Skupinová výuka
b) Skupinová výuka
60 minut 550,-Kč
90 minut 800,-Kč

Sazebník v platnosti od 1.listopadu 2017. Viz.více Obchodní podmínky.


 

Druhy jazykové přípravy v arabštině

Podle cílové skupiny, plánovaných výsledků a oborového zaměření volíme obsah a průběh jazykových kurzů arabštiny. Zajišťujeme tyto hlavní druhy výuky:

Jak se přihlásit na naše hodiny arabštiny

Pokud hledáte lekce arabského jazyka v Praze, nebo jste ze vzdálenějšího koutu ČR, neváhejte a obraťte se na nás. Vždy vám nabídneme ideální řešení a přizpůsobíme se vašim časovým možnostem. Budeme se vám věnovat kdykoliv v průběhu školního roku a ve vyžadovaném rozsahu – vše záleží na cíli, který chcete dosáhnout.

Na začátku spolupráce proto vždy probíhá osobní pohovor, jehož součástí je i vstupní test. Jedině tak můžeme jazykovou výuku optimalizovat přímo pro vás. Poté se domluvíme na intenzitě kurzu, místě jeho průběhu, přesném rozvrhu a učebních pomůckách včetně učebnic.
 
Výuka arabského jazyka blog.
 
 

Událost dne

17.srpna – 1962

Osmnáctiletý zedník Peter Fechter byl zastřelen východoněmeckými pohraničníky při pokusu o překročení Berlínské zdi.

Nejnovější články

Středník, antika a další zajímavosti z řečtiny

5.8.2019

Řecko představuje oblíbený cíl mnoha letních dovolených,…

přečíst článek

Vídeň, rakouské hlavní město plné jazyků

29.7.2019

Ne nadarmo se Vídni (německy Wien, anglicky…

přečíst článek

Translatologie, věda jako každá jiná

27.7.2019

Zjednodušeně napsáno, ústními překlady se zabývají tlumočníci,…

přečíst článek