Naho
+420 602 276 400, 603 525 299 | VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ 832/19, PRAHA 1 | info@translation-interpreting.cz | Pondělí - Pátek: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Výuka francouzštiny

uvodni obrazek

Zajistíme pro vás kvalitní výuku francouzštiny. Dnešní doba vyžaduje znalost cizích jazyků. Hledáte si lepší práci? Chcete strávit delší čas v zahraničí? Letíte na dovolenou k moři? Přejete si porozumět filmům v originálním znění? Sledovat webové stránky ve francouzštině? Podstatné je chtít, se zbytkem vám pomůžeme my!

Kontaktujte nás

Naučíme Vás efektivně francouzsky

Rozhodnutí ke studiu by mělo být prvním vaším krokem. My vám poradíme jak dosáhnout toho, aby výsledky vašeho jazykového studia byly špičkové. Při kurzech francouzštiny dodržujeme tyto priority:

Naši lektoři pro kurzy francouzského jazyka

Kvalitní lektoři jsou pro úspěšnou jazykovou přípravu ve francouzštině bez diskuzí velmi důležití. Naši učitelé jsou zběhlí v praxi, nechybí jim komunikativnost a učební látku dokáží předávat zábavnou formou. V jejich hodinách nepoznáte co je nuda, naopak, budou pro vás velkým přínosem!

Francouzštinu zvládneme naučit i vás!

Neohlížíme se na věk či jakákoliv jiná omezení, zvládneme pracovat s každým z vás. Můžeme vám nabídnout výuku francouzštiny v Praze, ale i na dalších místech České republiky, a to jak pro předškolní, tak školní děti, středoškolské studenty, vysokoškoláky i nejširší veřejnost. Zajišťujeme také individuální výuku francouzštiny nebo skupinovou výuku pro právnické subjekty.

Oborové zaměření francouzských jazykových kursů

Vaše potřeby jsou důležité, z tohoto důvodu se tak může jazyková příprava francouzského jazyka zaměřit na určitý obor, specializaci či lidskou činnost jako např.:

VÝUKA FRANCOUZŠTINY – CENÍK

I. VÝUKA FRANCOUZSKÉHO JAZYKA – INDIVIDUÁLNĚ (1-2 OSOBY)
a) Individuální výuka
b) Individuální výuka
60 minut 550,-Kč
90 minut 650,-Kč
II. VÝUKA FRANCOUZSKÉHO JAZYKA – SKUPINOVĚ (< 5 OSOB)
a) Skupinová výuka
b) Skupinová výuka
60 minut 250,-Kč
90 minut 300,-Kč

Sazebník v platnosti od 1.listopadu 2017. Viz.více Obchodní podmínky.


 

Druhy jazykové přípravy ve francouzštině

Dle vyučované skupiny, naplánovaných výsledků a oborového cílení zvolíme průběh a obsah jazykových kurzů francouzštiny. V nabídce máme tyto hlavní druhy výuky:

Jak se zapsat na naše hodiny francouzštiny

Nehledejte už lekce francouzského jazyka v Praze, ani v nějakém zapomenutém koutu ČR, obraťte se rovnou na nás. Přicházíme s tím nejlepším řešením pro vás. Není problém se přizpůsobit vašim časovým požadavkům. Hlavní je cíl, kterého chcete dosáhnout. Na jeho základě se vám pak budeme věnovat – v požadovaném čase a v potřebné míře.

Na samé počátku spolupráce absolvujete osobní pohovor a napíšete vstupní test. My pak zajistíme výuku přesně pro vás. Na místě si poté dojednáme intenzitu kursu, učební pomůcky, učebnice, místo výuky a samozřejmě i přesný rozvrh.
 

Výuka francouzského jazyka blog.
 
 

Událost dne

20.října – 1968

Bývalá první dáma USA Jacqueline Kennedyová se vdala za řeckého magnáta Aristotela Onassise.

Nejnovější články

Přijďte se za námi podívat na For Interior, PVA Letňany 10.–13. 10. 2019!

11.10.2019

Je nám ctí být přítomni jako překladatelská…

přečíst článek

Výuka naopak, transkreace, Řím. Takže to NEJ z magazínu

9.10.2019

Při pohledu do statistik to vypadá, že…

přečíst článek

Ugrofinové, tři délky hlásek a další zajímavosti z estonštiny

7.10.2019

Nejmenší a nejsevernější z pobaltských zemí –…

přečíst článek