Naho
+420 602 276 400 | info@translation-interpreting.cz | Po-Pá: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Výuka ruštiny

uvodni obrazek

Zajistíme vám kvalitní výuku ruštiny. Umět cizí jazyky je totiž v současnosti nezbytné. Toužíte posunout se ve svém zaměstnání dál? Láká vás strávit nějaký čas v zahraničí? Chystáte se na pobyt u moře? Podstatné je chtít, s ostatním vám už pomůžeme my! Pak pro vás nebude problém sledovat filmy v originálním znění nebo číst si webové stránky v ruštině.

Kontaktujte nás

Naučíme Vás efektivně rusky

Odhodlání ke studiu je krokem prvním. Jak dosáhnout těch nejlepších výsledků vašeho jazykového studia, vám poradíme my. Při kurzech ruštiny vyznáváme tyto priority:

Naši lektoři pro kurzy ruského jazyka

Velký význam na úspěšnou jazykovou přípravu v ruštině mají kvalifikovaní učitelé. Našim lektorům nechybí dostatečná praxe ani komunikativnost. Učební látku vám dokážou předat zábavným způsobem. S nimi nezažijete, co je nuda, hodiny budou vždycky prima!

Ruštinu naučíme také vás!

Neřešíme věk ani nějaká jiná omezení, spolupráci navážeme s každým studentem. Zajistíme výuku ruštiny v Praze i v nejzazších místech České republiky jak pro předškolní děti, tak pro školní děti, pro středoškolské studenty, vysokoškoláky i běžnou veřejnost. Individuální výuku ruštiny i skupinovou výuku pro právnické subjekty vám můžeme též nabídnout.

Oborové specializace ruských jazykových kursů

Hledíme na vaše potřeby, a proto se jazyková příprava ruského jazyka může zaměřit na kterýkoli obor, zaměření či lidskou činnost jako kupříkladu:

VÝUKA RUŠTINY – CENÍK

I. VÝUKA RUSKÉHO JAZYKA – INDIVIDUÁLNĚ (1-2 OSOBY)
a) Individuální výuka
b) Individuální výuka
60 minut 450,-Kč
90 minut 550,-Kč
II. VÝUKA RUSKÉHO JAZYKA – SKUPINOVĚ (< 5 OSOB)
a) Skupinová výuka
b) Skupinová výuka
60 minut 150,-Kč
90 minut 200,-Kč

Sazebník v platnosti od 1.listopadu 2017. Viz.více Obchodní podmínky.


 

Typy jazykové přípravy v ruštině

Obsah a průběh jazykových kurzů ruštiny zvolíme dle cílové skupiny, oborového zaměření a naplánovaných výsledků. Máme pro vás tyto hlavní druhy výuky:

Jak se zaregistrovat na naše hodiny ruštiny

Lekce ruského jazyka v Praze ani jinde v republice už nehledejte a obraťte se rovnou na nás. Navrhneme vám skvělé řešení a přizpůsobíme se vašim časovým požadavkům. Vše záleží na cílech, které si určíte. My se vám budeme věnovat v požadované míře během celého školního roku.

Osobní pohovor a vstupní test se uskuteční vždy na začátku naší spolupráce. Na základě jejich výsledků zaměříme jazykovou výuku přímo na vás. Samozřejmě, že se domluvíme na intenzitě kurzu, místě, kde se bude konat výuka, učebnicích, učebních, pomůckách i samotném rozvrhu.
 
Výuka ruského jazyka blog.
 
 

Událost dne

14.prosince – 2002

Hans Enoksen zvolen premiérem Grónska. Oficiální jazykem je grónština

Nejnovější články

Psy, Kim a další zajímavosti z korejštiny

2.12.2018

Připadají vám asijské jazyky obzvláště složité? Možná…

přečíst článek

Moderní technologie pro tvorbu překladů

30.11.2018

Lze svěřit jazykový překlad počítači natolik, že…

přečíst článek

Obědy, romština a naše další novinky (3. čtvrtletí 2018)

29.11.2018

Pevně věříme, že předvánoční shon vás ještě…

přečíst článek