Naho
+420 602 276 400, 603 525 299 | VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ 832/19, PRAHA 1 | info@translation-interpreting.cz | Pondělí - Pátek: 9:00-17:00 | Česky English

JSV

Výuka ruštiny

uvodni obrazek

Zajistíme vám kvalitní výuku ruštiny. Umět cizí jazyky je totiž v současnosti nezbytné. Toužíte posunout se ve svém zaměstnání dál? Láká vás strávit nějaký čas v zahraničí? Chystáte se na pobyt u moře? Podstatné je chtít, s ostatním vám už pomůžeme my! Pak pro vás nebude problém sledovat filmy v originálním znění nebo číst si webové stránky v ruštině.

Kontaktujte nás

Naučíme Vás efektivně rusky

Odhodlání ke studiu je krokem prvním. Jak dosáhnout těch nejlepších výsledků vašeho jazykového studia, vám poradíme my. Při kurzech ruštiny vyznáváme tyto priority:

Naši lektoři pro kurzy ruského jazyka

Velký význam na úspěšnou jazykovou přípravu v ruštině mají kvalifikovaní učitelé. Našim lektorům nechybí dostatečná praxe ani komunikativnost. Učební látku vám dokážou předat zábavným způsobem. S nimi nezažijete, co je nuda, hodiny budou vždycky prima!

Ruštinu naučíme také vás!

Neřešíme věk ani nějaká jiná omezení, spolupráci navážeme s každým studentem. Zajistíme výuku ruštiny v Praze i v nejzazších místech České republiky jak pro předškolní děti, tak pro školní děti, pro středoškolské studenty, vysokoškoláky i běžnou veřejnost. Individuální výuku ruštiny i skupinovou výuku pro právnické subjekty vám můžeme též nabídnout.

Oborové specializace ruských jazykových kursů

Hledíme na vaše potřeby, a proto se jazyková příprava ruského jazyka může zaměřit na kterýkoli obor, zaměření či lidskou činnost jako kupříkladu:

VÝUKA RUŠTINY – CENÍK

I. VÝUKA RUSKÉHO JAZYKA – INDIVIDUÁLNĚ (1-2 OSOBY)
a) Individuální výuka
b) Individuální výuka
60 minut 450,-Kč
90 minut 550,-Kč
II. VÝUKA RUSKÉHO JAZYKA – SKUPINOVĚ (< 5 OSOB)
a) Skupinová výuka
b) Skupinová výuka
60 minut 150,-Kč
90 minut 200,-Kč

Sazebník v platnosti od 1.listopadu 2017. Viz.více Obchodní podmínky.


 

Typy jazykové přípravy v ruštině

Obsah a průběh jazykových kurzů ruštiny zvolíme dle cílové skupiny, oborového zaměření a naplánovaných výsledků. Máme pro vás tyto hlavní druhy výuky:

Jak se zaregistrovat na naše hodiny ruštiny

Lekce ruského jazyka v Praze ani jinde v republice už nehledejte a obraťte se rovnou na nás. Navrhneme vám skvělé řešení a přizpůsobíme se vašim časovým požadavkům. Vše záleží na cílech, které si určíte. My se vám budeme věnovat v požadované míře během celého školního roku.

Osobní pohovor a vstupní test se uskuteční vždy na začátku naší spolupráce. Na základě jejich výsledků zaměříme jazykovou výuku přímo na vás. Samozřejmě, že se domluvíme na intenzitě kurzu, místě, kde se bude konat výuka, učebnicích, učebních, pomůckách i samotném rozvrhu.
 
Výuka ruského jazyka blog.
 
 

Událost dne

20.října – 1968

Bývalá první dáma USA Jacqueline Kennedyová se vdala za řeckého magnáta Aristotela Onassise.

Nejnovější články

Přijďte se za námi podívat na For Interior, PVA Letňany 10.–13. 10. 2019!

11.10.2019

Je nám ctí být přítomni jako překladatelská…

přečíst článek

Výuka naopak, transkreace, Řím. Takže to NEJ z magazínu

9.10.2019

Při pohledu do statistik to vypadá, že…

přečíst článek

Ugrofinové, tři délky hlásek a další zajímavosti z estonštiny

7.10.2019

Nejmenší a nejsevernější z pobaltských zemí –…

přečíst článek